Informace o Beach Hotel

Vítáme Vás na stránce Beach Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Beach Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Beach Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Beach Hotel.

  • Beach Hotel

Beach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - HotelyBeach Hotel Drašnice - Pensionhotel - Hotely
Název:  Beach Hotel
Ulice:  Izbitac bb
Město:  21328 Drasnice
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Plaža se skládá ze 2 sousedních budov u moře ve vesnici Drašnice. Nabízí ubytování na pláži, a la carte restauraci s terasou, bar s biliárem, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Pokoje i studia jsou klimatizované a vybavené satelitní TV. Hotel Plaža se nachází přibližně 350 metrů od doku, nejbližšího obchodu s potravinami a turistické kanceláře. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek. Snídaně se podává v restauraci penzionu. Obědy a večeře si zde můžete vychutnat na terase, která je umístěna nad oblázkovou pláží a je z ní výhled na moře a okolní ostrovy. Hotel organizuje také různé celodenní výlety na blízké ostrovy a do měst, kterých se můžete za poplatek zúčastnit. Hotel Plaža stojí 2 km od autobusové zastávky, odkud může zajistit vyzvednutí, na požádání a za příplatek. Letovisko Podgora leží 3 km odtud. Od penzionu vede 5 km dlouhá stěrková cesta do Igrane, oblíbená mezi běžci. Makarská je vzdálená 10 km a najdete v ní muzeum mořských mušlí, historickou katedrálu, oblíbené pláže a několik nočních klubů.


Důležité informace

Upozorňujeme, že check-in a předání klíčů probíhá na adrese: Drašnice 99, Drašnice, 21328. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Makarska12 kmMakarska riviéra
Gradac23 kmGradac pláže
Brela24 kmBrela Makarska
Bol38 kmBol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter