Informace o Hotel Exel

Vítáme Vás na stránce Hotel Exel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Exel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Exel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Exel.

  • Hotel Exel

Hotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - HotelyHotel Exel Amstetten - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Exel
Ulice:  Alte Zeile 14
Město:  3300 Amstetten
Okres:  Amstetten
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2265 Kč
83 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgnofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Exel v centru Amstettenu je v samém srdci regionu Mostviertel a nabízí saunu, přístup k internetu, snídaně formou švédského stolu a bezplatné parkování. Všechny pokoje v hotelu Exel mají klimatizaci, kabelovou TV, pay TV a minibar. Hosté mohou v restauraci hotelu Exel ochutnat rakouské a mezinárodní speciality. Místní vinotéka nabízí široký výběr kvalitních vín z celého světa. Hotel stojí na půli cesty mezi městy Linz a Pölten, obě města jsou ve vzdálenosti 50 km. Oblast Wachau a slavné opatství Melk je 30 km odsud.

Zajímavosti v okolí

Bad Kreuzen17 kmBad Kreuzen Burg
Persenbeug18 kmPersenbeug Gottsdorf
Pöchlarn27 kmPöchlarn ubytování
Artstetten28 kmArtstetten zámek
Weyer Markt34 kmWeyer Markt Rakousko
Štýr35 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Grossraming36 kmGrossraming Lehnerhof
Emmersdorf an der Donau37 kmEmmersdorf an der Donau hotely
Melk38 kmMelk klášter
Loich42 kmLoich Dolní Rakousko
zobrazit vše
Ansfelden45 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec49 kmLinz kempování
 
 
facebook g+ twitter