Afrika > Tunisko > Houmt Souk > Hôtel Djerba Erriadh

Informace o Hôtel Djerba Erriadh

Vítáme Vás na stránce Hôtel Djerba Erriadh na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Djerba Erriadh, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Djerba Erriadh, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Djerba Erriadh.

  • Hôtel Djerba Erriadh

Hôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Djerba Erriadh Houmt Souk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Djerba Erriadh
Ulice:  Rue Mohamed El Ferjani - Houmt Souk - Djerba
Město:  4180 Houmt Souk
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
524 Kč
20 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitrutrnlarzhja

Rychlý popis

Hôtel Djerba Erriadh je vzdálen 10 minut chůze od pláže Djerba a 15 minut chůze od přístavu. Nabízí terasu s posezením, zahradu a tuniský salonek. Pokoje, zařízené v tradičním tuniském stylu, mají dlážděnou podlahu, šatní skříň a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Každý den se podává kontinentální snídaně a můžete také ochutnat klasické tuniské pokrmy v jídelně. K dalším službám patří zajištění výletů do města a okolí a vodní sporty. Ve společných prostorách je k dispozici Wi-Fi zdarma a parkovat lze na nedalekém veřejném parkovišti.

 
 
facebook g+ twitter