Informace o Hotel Germania

Vítáme Vás na stránce Hotel Germania na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Germania, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Germania, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Germania.

  • Hotel Germania

Hotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Germania Bregenz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Germania
Ulice:  Am Steinenbach 9
Město:  6900 Bregenz
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1812 Kč
74 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Stylový Hotel Germania stojí jen 300 metrů od Bodamského jezera a 500 metrů od centra města Bregenz a nabízí neplacené parkoviště a wellness centrum, které lze využívat zdarma. Ve wellness centru je k dispozici finská sauna, parní sauna a infrasauna. Každé ráno si můžete pochutnat na regionální snídani formou bufetu. Bar Steinenbach je otevřený až do půlnoci. V pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi a v lounge lze využívat internetový terminál.

Zajímavosti v okolí

Bregenz956 mBregenz Festspielhaus
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero7 kmLindau Bodamské jezero
Dornbirn11 kmDornbirn Vorarlberg
Esseratsweiler13 kmEsseratsweiler Achberg
Hohenems17 kmHohenems Rakousko
Mellau20 kmMellau lyžování
Götzis21 kmGötzis desetiboj
Eglofs22 kmEglofs Syrgenstein
Sibratsgfäll24 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Friedrichshafen27 kmFriedrichshafen letiště
Weitnau32 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg35 kmWolfegg Alttann
Bermatingen40 kmBermatingen Bodamské jezero
Braz bei Bludenz42 kmBraz bei Bludenz golf
Meersburg am Bodensee43 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice48 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter