Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bregenz okres > Bregenz > Mercure Bregenz City

Informace o Mercure Bregenz City

Vítáme Vás na stránce Mercure Bregenz City na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mercure Bregenz City, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mercure Bregenz City, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mercure Bregenz City.

  • Mercure Bregenz City

Mercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - HotelyMercure Bregenz City Bregenz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mercure Bregenz City
Ulice:  Platz der Wiener Symphoniker 2
Město:  6900 Bregenz
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2144 Kč
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Mercure Bregenz City stojí jen 100 metrů od jezera Constance a festivalové haly a několik kroků od kasina a vlakového nádraží Bregenz. Nabízí výhled do parku Festspiel a Wi-Fi zdarma ve vstupní hale. Bregenz Mercure má prostorné pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a koupelnou s fénem. Restaurace Symphonie podává jídla mezinárodní kuchyně a na pokrmy rakouské kuchyně a vorarlbergské speciality se mžete těšit v Café Symphonie. Obě restaurace mají přístup na terasu.


Důležité informace

Žádáme hosty, jejichž předpokládaný příjezd je po 18:00, aby předem informovali hotel o čase svého příjezdu. Tuto informaci mohou uvést při rezervaci do kolonky "poznámky" nebo kontaktovat hotel přímo prostřednictvím kontaktních údajů uvedených v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Bregenz409 mBregenz Festspielhaus
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero7 kmLindau Bodamské jezero
Dornbirn11 kmDornbirn Vorarlberg
Esseratsweiler13 kmEsseratsweiler Achberg
Hohenems17 kmHohenems Rakousko
Götzis20 kmGötzis desetiboj
Mellau21 kmMellau lyžování
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Sibratsgfäll25 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Friedrichshafen26 kmFriedrichshafen letiště
Weitnau34 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg36 kmWolfegg Alttann
Bermatingen39 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee42 kmMeersburg u Bodamského jezera
Braz bei Bludenz42 kmBraz bei Bludenz golf
Kostnice47 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter