Informace o Hotel Messmer

Vítáme Vás na stránce Hotel Messmer na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Messmer, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Messmer, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Messmer.

  • Hotel Messmer

Hotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Messmer Bregenz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Messmer
Ulice:  Kornmarktstraße 16
Město:  6900 Bregenz
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2253 Kč
92 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Messmer se nachází v centru města Bregenz, jen 100 metrů od Bodamského jezera a 5 minut pěšky od Festivalové haly. Součástí je sauna a sanárium. Restaurace Weinstube sevíruje vorarlberské, rakouské i mezinárodní speciality a každé ráno snídani formou bufetu. Hotel Messmer má také bar, terasu a venkovní jídelní část. Nekuřácké pokoje hotelu Messmer nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar a koupelnu s fénem. Hotel Messmer má placené podzemní parkoviště, kam se dostanete výtahem. Vlakové nádraží Bregenz je vzdáleno 10 minut pěšky, lodní molo a lanovka Pfänder 5 minut pěšky.


Důležité informace

Upozorňujeme, že soukromá parkovací stání si nelze rezervovat předem a jejich dostupnost závisí na momentální obsazenosti při příjezdu.

Zajímavosti v okolí

Bregenz624 mBregenz Festspielhaus
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero7 kmLindau Bodamské jezero
Dornbirn11 kmDornbirn Vorarlberg
Esseratsweiler13 kmEsseratsweiler Achberg
Hohenems17 kmHohenems Rakousko
Mellau20 kmMellau lyžování
Götzis21 kmGötzis desetiboj
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Sibratsgfäll24 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Friedrichshafen27 kmFriedrichshafen letiště
Weitnau33 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg36 kmWolfegg Alttann
Bermatingen40 kmBermatingen Bodamské jezero
Braz bei Bludenz42 kmBraz bei Bludenz golf
Meersburg am Bodensee43 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice48 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter