Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bregenz okres > Bregenz > JUFA Hotel Bregenz

Informace o JUFA Hotel Bregenz

Vítáme Vás na stránce JUFA Hotel Bregenz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu JUFA Hotel Bregenz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt JUFA Hotel Bregenz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro JUFA Hotel Bregenz.

  • JUFA Hotel Bregenz

JUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - HotelyJUFA Hotel Bregenz Bregenz - Pensionhotel - Hotely
Název:  JUFA Hotel Bregenz
Ulice:  Mehrerauerstraße 5
Město:  6900 Bregenz
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1557 Kč
61 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

JUFA Bregenz Hotel se nachází v Bregenzu, jen 500 metrů od vlakového nádraží a 3 až 5 minut chůze od Bodamského jezera s koupalištěm a areálem, kde každoročně probíhá Bregenzký festival. Hosté mají volný vstup na 3 veřejná místa ke koupání. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, mají vlastní koupelnu se sprchou a je v nich zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel nabízí salonky, víceúčelové místnosti, místnosti s hrami, lyžárnu a úschovnu kol. Lze si v něm zahrát stolní tenis, stolní fotbálek a stolní hry. K dispozici je i kavárna s venkovní jídelní částí a hřiště pro malé děti. V ceně je ložní prádlo i ručníky. Recepci má JUFA Hotel Bregenz celoročně otevřenou od 7:00 do 22:00. K místům ke koupání s volným vstupem patří veřejná pláž Strandbad u jezera a veřejný krytý bazén v Bregenzu, které jsou vzdálené 3 minuty pěšky a Mili, historické molo s koupalištěm, ke kterému lze dojít za 15 minut.


Důležité informace

Pokud plánujete příjezd mimo provozní dobu recepce, kontaktujte prosím ubytování předem. Klíče si pak budete moci vyzvednout v trezoru. Na rezervace 3 a více pokojů nebo pro 6 a více osob se mohou vztahovat jiné podmínky a dodatečné poplatky.

Zajímavosti v okolí

Bregenz650 mBregenz Festspielhaus
Hörbranz7 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero7 kmLindau Bodamské jezero
Dornbirn11 kmDornbirn Vorarlberg
Esseratsweiler13 kmEsseratsweiler Achberg
Hohenems17 kmHohenems Rakousko
Götzis20 kmGötzis desetiboj
Mellau21 kmMellau lyžování
Eglofs24 kmEglofs Syrgenstein
Sibratsgfäll25 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Friedrichshafen26 kmFriedrichshafen letiště
Weitnau34 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg36 kmWolfegg Alttann
Bermatingen39 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee42 kmMeersburg u Bodamského jezera
Braz bei Bludenz42 kmBraz bei Bludenz golf
Kostnice47 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter