Informace o Hotel Central

Vítáme Vás na stránce Hotel Central na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Central, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Central, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Central.

  • Hotel Central

Hotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - HotelyHotel Central Bregenz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Central
Ulice:  Kaiserstraße 26
Město:  6901 Bregenz
Okres:  Bregenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Nekuřácký Hotel Central se nachází na pěší zóně v centru města Bregenz, 5 minut chůze od Bodamského jezera, přístaviště trajektů, stanice lanovky Pfänder i vlakového nádraží Bregenz, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi připojení. Hotel poskytuje ubytování v pokojích s kabelovou TV a koupelnou. Každé ráno se podává studená snídaně. Na recepci jsou k dispozici různé nápoje. Central Hotel stojí v bezprostřední blízkosti řady restaurací i obchodů. Za 10 minut lze od ubytování dojít k festivalovému sálu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel stojí na pěší zóně. Hosté mohou k hotelu zajet autem v kteroukoli denní dobu (je třeba sledovat ukazatele do centra města, na semaforu u Hypo Banky odbočit do ulice Montfortstraße a následně odbočit do 2. ulice vlevo). Před hotelem lze parkovat pro potřeby vyložení a naložení zavazadel. O možnostech parkování vás bude informovat personál recepce. Plánujete- li svůj příjezd po 20:00, informujte o tom hotel předem. Upozorňujeme, že v hotelu platí přísný zákaz kouření. Ta kouření na pokojích a ve společných prostorách je účtován poplatek.

Zajímavosti v okolí

Bregenz406 mBregenz Festspielhaus
Hörbranz6 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero7 kmLindau Bodamské jezero
Dornbirn11 kmDornbirn Vorarlberg
Esseratsweiler13 kmEsseratsweiler Achberg
Hohenems17 kmHohenems Rakousko
Mellau20 kmMellau lyžování
Götzis21 kmGötzis desetiboj
Eglofs23 kmEglofs Syrgenstein
Sibratsgfäll24 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Friedrichshafen27 kmFriedrichshafen letiště
Weitnau33 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg36 kmWolfegg Alttann
Bermatingen40 kmBermatingen Bodamské jezero
Braz bei Bludenz42 kmBraz bei Bludenz golf
Meersburg am Bodensee42 kmMeersburg u Bodamského jezera
Kostnice48 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter