Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Dornbirn okres > Dornbirn > Four Points by Sheraton Panoramahaus

Informace o Four Points by Sheraton Panoramahaus

Vítáme Vás na stránce Four Points by Sheraton Panoramahaus na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Four Points by Sheraton Panoramahaus, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Four Points by Sheraton Panoramahaus, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Four Points by Sheraton Panoramahaus.

  • Four Points by Sheraton Panoramahaus

Four Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - HotelyFour Points by Sheraton Panoramahaus Dornbirn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Four Points by Sheraton Panoramahaus
Ulice:  Messestraße 1
Město:  6854 Dornbirn
Okres:  Dornbirn okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2417 Kč
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Four Points by Sheraton Panoramahaus stojí jen kousek od dálnice A14 na kraji Dornbirnu a nabízí moderní pokoje, restauraci a podzemní parkoviště. Nachází se v bezprostřední blízkosti výstaviště Dornbirner Messe a nákupního centra Messepark. Světlé, prakticky zařízené pokoje jsou vybavené moderní technikou, mají současný interiér a panoramatický výhled na malebné okolí. Panoramahaus Sky Restaurant a Sky Bar nabízí mezinárodní a regionální kuchyni, lehké občerstvení a výběr vín a whisky. Hosté nad 16 let mohou zdarma využít lázně velké 6 500 m², fitness, kosmetické a wellness centrum s krytým bazénem.


Důležité informace

Děti do 16 let nemají povolen vstup do fitness centra, wellness a bazénu.

Zajímavosti v okolí

Dornbirn3 kmDornbirn Vorarlberg
Hohenems7 kmHohenems Rakousko
Götzis10 kmGötzis desetiboj
Bregenz11 kmBregenz Festspielhaus
Mellau15 kmMellau lyžování
Lindau / Bodamské jezero17 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz17 kmHörbranz Hotel Bauer
Esseratsweiler23 kmEsseratsweiler Achberg
Sibratsgfäll25 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Eglofs33 kmEglofs Syrgenstein
zobrazit vše
Friedrichshafen33 kmFriedrichshafen letiště
Braz bei Bludenz34 kmBraz bei Bludenz golf
Weitnau41 kmWeitnau Alttrauchburg
Bermatingen45 kmBermatingen Bodamské jezero
Wolfegg46 kmWolfegg Alttann
Meersburg am Bodensee47 kmMeersburg u Bodamského jezera
 
 
facebook g+ twitter