Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Dornbirn okres > Dornbirn > Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden

Informace o Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden

Vítáme Vás na stránce Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden.

  • Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden

Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Hirschen Haselstauden Dornbirn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden
Ulice:  Haselstauderstr. 31
Město:  6850 Dornbirn
Okres:  Dornbirn okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1984 Kč
78 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento nekuřácký hotel je v rodinném vlastnictví již po 3 generace. Je situován v severní části Dornbirnu, 5 minut jízdy od dálnice A14 a 1,5 km od vlakového nádraží v Dornbirnu. Nabízí wellness centrum s klasickou i parní saunou a barem se zdravými nápoji. Hirschen Haselstauden má velmi tiché pokoje s Wi-Fi zdarma, vlastní koupelnou s bezplatnými toaletními potřebami a wellness taškou se župany, pantoflemi a karimatkou. Denně je k dispozici bohatá snídaně formou bufetu a v restauraci se každý den kromě neděle podávají večeře v podobě vybrané rakouské kuchyně. Za příznivého počasí můžete stolovat na terase nebo u fontány v zahradě. Tento hotel je situován v Dornbirnu, v části Haselstauden. V těsné blízkosti hotelu leží lyžařská a turistická oblast Bregenzwald. Na recepci jsou k dispozici vycházkové hole, knihovna, noviny, časopisy a internetový koutek s tiskárnou. Podle momentální dostupnosti si v hotelu můžete zapůjčit i jízdní kola. Hotel Restaurant Hirschen Haselstauden je vzdálený 2 km od centra Dornbirnu, 5 km od výstaviště Messezentrum Dornbirn a pouhých 9 km od města Bregenz a Bodamského jezera.

Zajímavosti v okolí

Dornbirn3 kmDornbirn Vorarlberg
Bregenz8 kmBregenz Festspielhaus
Hohenems10 kmHohenems Rakousko
Mellau14 kmMellau lyžování
Götzis14 kmGötzis desetiboj
Hörbranz14 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero15 kmLindau Bodamské jezero
Esseratsweiler21 kmEsseratsweiler Achberg
Sibratsgfäll22 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Eglofs29 kmEglofs Syrgenstein
zobrazit vše
Friedrichshafen33 kmFriedrichshafen letiště
Braz bei Bludenz34 kmBraz bei Bludenz golf
Weitnau37 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg44 kmWolfegg Alttann
Bermatingen46 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee48 kmMeersburg u Bodamského jezera
 
 
facebook g+ twitter