Informace o Zum Verwalter

Vítáme Vás na stránce Zum Verwalter na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Zum Verwalter, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Zum Verwalter, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Zum Verwalter.

  • Zum Verwalter

Zum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - HotelyZum Verwalter Dornbirn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Zum Verwalter
Ulice:  Schlossgasse 1
Město:  6850 Dornbirn
Okres:  Dornbirn okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2169 Kč
85 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Malý a útulný 3hvězdičkový hotel Zum Verwalter se nachází v elegantní vilové čtvrti poblíž centra města Dornbirn. Má vyhlášenou gurmánskou restauraci, bistro a vinný sklípek. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu. Džemy jsou domácí výroby, káva pochází z místní pražírny a chléb se dělá v sousední bio pekárně. Během 3 až 5 minut dojdete pěšky do samého centra města Dornbirn. Výborné jídlo si můžete vychutnat v bistru nebo v oceněné gurmánské restauraci, která je otevřená od úterý do soboty. Hotel Zum Verwalter má také vinný sklípek s velkým výběrem kvalitních vín.

Zajímavosti v okolí

Dornbirn606 mDornbirn Vorarlberg
Hohenems8 kmHohenems Rakousko
Bregenz11 kmBregenz Festspielhaus
Götzis12 kmGötzis desetiboj
Mellau12 kmMellau lyžování
Hörbranz17 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero17 kmLindau Bodamské jezero
Sibratsgfäll22 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Esseratsweiler24 kmEsseratsweiler Achberg
Eglofs32 kmEglofs Syrgenstein
zobrazit vše
Braz bei Bludenz32 kmBraz bei Bludenz golf
Friedrichshafen35 kmFriedrichshafen letiště
Weitnau39 kmWeitnau Alttrauchburg
Wolfegg46 kmWolfegg Alttann
Bermatingen47 kmBermatingen Bodamské jezero
Meersburg am Bodensee49 kmMeersburg u Bodamského jezera
 
 
facebook g+ twitter