Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Feldkirch okres > Feldkirch > Hotel Landgasthof Schäfle

Informace o Hotel Landgasthof Schäfle

Vítáme Vás na stránce Hotel Landgasthof Schäfle na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Landgasthof Schäfle, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Landgasthof Schäfle, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Landgasthof Schäfle.

  • Hotel Landgasthof Schäfle

Hotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - HotelyHotel Landgasthof Schäfle Feldkirch - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Landgasthof Schäfle
Ulice:  Naflastraße 3
Město:  6800 Feldkirch
Okres:  Feldkirch okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1816 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgtrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Landgasthof Schäfle nabízí zdarma připojení LAN a parkování ve Feldkirchu, jen pár minut autem z centra města a k dálnici A14. Tento tradiční rodinný hotel nabízí rustikálně zařízené pokoje s kabelovou TV. Bohaté snídani formou bufetu nechybí domácí chléb. Podává se v nové zimní zahradě. Restaurace nabízí tradiční, regionální jídla a místní vína. Hranice Švýcarska a Lichtenštejnska jsou odtud jen kousek autem. Hotel Schäfle má v blízkosti tenisový kurt, bazén a cyklistické a turistické stezky. 18jamkové golfové hřiště Montfort je odtud jen 3 km. Landgasthof Schäfle nabízí hostům slevu na green fee.


Důležité informace

Upozorňujeme, že restaurace má v sobotu a v neděli zavřeno. Recepce je otevřena od 17:00 do 20:00 o sobotách a nedělích. Informujte prosím hotel předem, máte-li přijet mimo tyto hodiny.

Zajímavosti v okolí

Götzis9 kmGötzis desetiboj
Hohenems13 kmHohenems Rakousko
Dornbirn20 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau23 kmMellau lyžování
Braz bei Bludenz26 kmBraz bei Bludenz golf
Bregenz29 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero34 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz35 kmHörbranz Hotel Bauer
Sibratsgfäll37 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Esseratsweiler41 kmEsseratsweiler Achberg
zobrazit vše
Gaschurn44 kmGaschurn wellness
Friedrichshafen46 kmFriedrichshafen letiště
 
 
facebook g+ twitter