Informace o Hotel Drei Raben

Vítáme Vás na stránce Hotel Drei Raben na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Drei Raben, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Drei Raben, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Drei Raben.

  • Hotel Drei Raben

Hotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Štýrský Hradec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Drei Raben
Ulice:  Annenstraße 43
Město:  8020 Graz
Okres:  Graz Land
Kraj:  Štýrsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1580 Kč
61 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgslhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Hotel Drei Raben se nachází v centru města Graz, 8 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží a 10 minut chůze od Kunsthausu a řeky Mur. V roce 2014 byl kompletně zrekonstruovaný a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou klimatizované, elegantně zařízené a mají minibar, bezpečnostní schránku, satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnu s vanou nebo sprchou, WC a fénem. Každé ráno se v jídelně nebo na terase podává snídaně formou bohatého bufetu a hotel Drei Raben se nachází v těsné blízkosti dalších restaurací, kaváren, barů a obchodů. Přímo před hotelem zastavují různé tramvaje, které poskytují spojení k hlavnímu vlakovému nádraží a do centra města. Za příplatek je možné parkovat v garáži.


Důležité informace

Upozorňujeme, že vstup do garáží je na adrese Idlhofgasse 7 a klíče od garáže je možné vyzvednout na recepci. Parkování před hotelem (Annenstraße) není povoleno.

Zajímavosti v okolí

Štýrský Hradec2 kmGraz památky
Raaba8 kmRaaba ubytování
Unterpremstätten12 kmUnterpremstätten Jolly`s Reifen
Lannach16 kmLannach penziony
Leibnitz33 kmLeibnitz ubytování
Feldbach38 kmFeldbach hotely
Ratsch an der Weinstrasse44 kmRatsch an der Weinstrasse
Hartberg48 kmHartberg kempování
 
 
facebook g+ twitter