Evropa > Rakousko > Štýrsko > Graz Land > Štýrský Hradec > Augarten Art Hotel

Informace o Augarten Art Hotel

Vítáme Vás na stránce Augarten Art Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Augarten Art Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Augarten Art Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Augarten Art Hotel.

  • Augarten Art Hotel

Augarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyAugarten Art Hotel Štýrský Hradec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Augarten Art Hotel
Ulice:  Schönaugasse 53
Město:  8010 Graz
Okres:  Graz Land
Kraj:  Štýrsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2350 Kč
90 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový designový hotel vyšší kategorie postavil slavný rakouský architekt Günther Domenig. Hotel se nachází jen 1 km od centra Štýrského Hradce. Augarten Art Hotel nabízí více než 200 děl současného umění a nepřetržitě otevřenou relaxační zónu se saunou, fitness centrem a krytým bazénem. Hotel má moderní klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma, kvalitními uměleckými díly, kávovarem Nespresso, zvukovým systémem Bose a dokovací stanicí pro iPod. K většině pokojů patří také balkon s výhledem do dvora nebo na hodinovou věž. K dispozici je i nepřetržitě otevřená recepce. Augarten Art Hotel nabízí rovněž bar otevřený 24 hodin, konferenční prostory, sluneční terasu a podzemní parkoviště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že restaurace je o víkendech uzavřená. Občerstvení se podává i v hotelovém baru. Vezměte prosím také na vědomí, že pokud si rezervujete 6 a více pokojů, mohou se na ně vztahovat jiné podmínky a další dodatky.

Zajímavosti v okolí

Štýrský Hradec955 mGraz památky
Raaba6 kmRaaba ubytování
Unterpremstätten11 kmUnterpremstätten Jolly`s Reifen
Lannach16 kmLannach penziony
Leibnitz32 kmLeibnitz ubytování
Feldbach37 kmFeldbach hotely
Ratsch an der Weinstrasse43 kmRatsch an der Weinstrasse
Hartberg48 kmHartberg kempování
 
 
facebook g+ twitter