Informace o Hotel Paradies

Vítáme Vás na stránce Hotel Paradies na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Paradies, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Paradies, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Paradies.

  • Hotel Paradies

Hotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyHotel Paradies Štýrský Hradec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Paradies
Ulice:  Straßganger Straße 380B
Město:  8054 Graz
Okres:  Graz Land
Kraj:  Štýrsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1332 Kč
51 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdafislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Paradies leží na úpatí zámku Saint Martin, na klidném místě v zeleném okolí Štýrského Hradce a 10 minut jízdy od centra města a letiště. Nabízí tenisové a squashové kurty, venkovní bazén, fitness centrum, klasickou a parní saunu a infračervenou kabinu. Moderní pokoje v Paradies Hotelu mají bezplatné Wi-Fi, elegantní nábytek z třešňového dřeva, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a koupelnu. V á la carte restauraci se podávají pokrmy rakouské a mezinárodní kuchyně a také štýrské speciality a vegetariánská jídla. Objednat si můžete i speciální dietní menu. Z terasy je výhled na okolní krajinu. Na místě můžete zdarma parkovat. Hotel leží 5 minut jízdy od nákupního centra Seiersberg a sjezdu z dálnice Graz-West.

Zajímavosti v okolí

Štýrský Hradec6 kmGraz památky
Unterpremstätten8 kmUnterpremstätten Jolly`s Reifen
Raaba9 kmRaaba ubytování
Lannach12 kmLannach penziony
Leibnitz31 kmLeibnitz ubytování
Feldbach39 kmFeldbach hotely
Ratsch an der Weinstrasse41 kmRatsch an der Weinstrasse
 
 
facebook g+ twitter