Evropa > Rakousko > Štýrsko > Graz Land > Štýrský Hradec > Der Marienhof Hotel Garni

Informace o Der Marienhof Hotel Garni

Vítáme Vás na stránce Der Marienhof Hotel Garni na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Der Marienhof Hotel Garni, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Der Marienhof Hotel Garni, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Der Marienhof Hotel Garni.

  • Der Marienhof Hotel Garni

Der Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - HotelyDer Marienhof Hotel Garni Štýrský Hradec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Der Marienhof Hotel Garni
Ulice:  Waltendorfer Hauptstraße 81
Město:  8010 Graz
Okres:  Graz Land
Kraj:  Štýrsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1658 Kč
64 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný hotel Der Marienhof se nachází v zelené a klidné čtvrti Waltendorf, jen kousek autem od centra Štýrského Hradce. Parkování na místě je zdarma. Prostorné pokoje s parketovou podlahou a koupelnou s fénem jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, CD přehrávačem a bezplatným Wi-Fi. Der Marienhof - Hotel Garni nabízí bar a fitness centrum se soláriem. Snídaně se podává v půvabné jídelně. Celý Hotel Marienhof je bezbariérový. Všechny pokoje jsou dostupné výtahem. Do centra se od hotelu Marienhof dostanete veřejnou dopravou za 15 až 20 minut. K autobusové zastávce je to 300 metrů.


Důležité informace

Informujte prosím Der Marienhof Hotel Garni o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Štýrský Hradec3 kmGraz památky
Raaba5 kmRaaba ubytování
Unterpremstätten13 kmUnterpremstätten Jolly`s Reifen
Lannach18 kmLannach penziony
Leibnitz32 kmLeibnitz ubytování
Feldbach34 kmFeldbach hotely
Ratsch an der Weinstrasse43 kmRatsch an der Weinstrasse
Hartberg45 kmHartberg kempování
 
 
facebook g+ twitter