Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Linz Land > Linec > Hotel Am Domplatz

Informace o Hotel Am Domplatz

Vítáme Vás na stránce Hotel Am Domplatz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Am Domplatz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Am Domplatz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Am Domplatz.

  • Hotel Am Domplatz

Hotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Am Domplatz Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Am Domplatz
Ulice:  Stifterstraße 4
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2614 Kč
101 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrithuruhrrotrnlzh

Rychlý popis

Hotel Am Domplatz je určený pouze pro dospělé a nachází se přímo v centru města Linz na náměstí Domplatz vedle katedrály Mariendom a nabízí stylové pokoje s přirozeným denním světlem a výhledem na město nebo katedrálu. Všechny pokoje mají dřevěné podlahy, stropní ventilační systém, podlahové vytápění, LCD TV a bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou vhodné pouze pro 2 osoby. V hotelu se není možné ubytovat s dětmi do 16 let. Hotel Am Domplatz má také wellness centrum se suchou a parní saunou a relaxační částí. Využít můžete podzemní garáže s přímým vstupem do hotelu. Hotel stojí 3 minuty chůze od nákupní ulice Landstraße, Na hlavní náměstí je to 10 minut chůze a k muzeu Ars Electronica Center 15 minut chůze. Ubytování je vzdálené 5 minut autem od vlakového nádraží v Linci a 20 minut od letiště v Linci.


Důležité informace

Upozorňujeme, že maximální kapacita pro všechny pokoje je 2 osoby. Přistýlky ani dětské postýlky nejsou k dispozici. Ubytování není určené pro děti do 16 let.

Zajímavosti v okolí

Linec791 mLinz kempování
Ansfelden11 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Wels24 kmWels výstava psů
Bad Leonfelden25 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt28 kmFreistadt obchody
Štýr30 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt31 kmSattledt ubytování
Bad Kreuzen39 kmBad Kreuzen Burg
Lipno nad Vltavou40 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou40 kmHrad Rožmberk
zobrazit vše
Frymburk42 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
 
 
facebook g+ twitter