Informace o City Hotel

Vítáme Vás na stránce City Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu City Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt City Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro City Hotel.

  • City Hotel

City Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  City Hotel
Ulice:  Schillerstraße 52
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2501 Kč
92 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Hotel City se nachází v Linci a v roce 2013 prošel rekonstrukcí. Hotel leží jen 5 minut chůze od pěší zóny a nového hudebního divadla a 2 minuty chůze od výstavního centra Design Center. Wi-Fi je dostupné zdarma. V horním patře najdete posilovnu a wellness centrum s finskou a bio saunou a malou relaxační částí. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají TV s plochou obrazovkou, psací stůl a koupelnu s pantoflemi, fénem a toaletními potřebami zdarma. Některé pokoje se nacházejí v nové části hotelu, která byla postavená v roce 2013. Apartmá mají kuchyňský kout. Ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu, kterou si můžete vychutnat v prosvětlené zimní zahradě nebo na terase ve vnitřním dvoře. Nedávno zrenovovaný City Hotel má i nepřetržitě otevřený bar. K relaxaci slouží hostům také útulný salonek s otevřeným krbem. City Hotel zajišťuje privátní dopravu z/na letiště Linec. Na vlakové nádraží lze dojít za 10 minut.

Zajímavosti v okolí

Linec2 kmLinz kempování
Ansfelden11 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Wels25 kmWels výstava psů
Bad Leonfelden25 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt28 kmFreistadt obchody
Štýr30 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt31 kmSattledt ubytování
Bad Kreuzen38 kmBad Kreuzen Burg
Lipno nad Vltavou40 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou40 kmHrad Rožmberk
zobrazit vše
Frymburk42 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Grossraming50 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter