Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Linz Land > Linec > Park Inn by Radisson Linz

Informace o Park Inn by Radisson Linz

Vítáme Vás na stránce Park Inn by Radisson Linz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Park Inn by Radisson Linz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Park Inn by Radisson Linz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Park Inn by Radisson Linz.

  • Park Inn by Radisson Linz

Park Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - HotelyPark Inn by Radisson Linz Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Park Inn by Radisson Linz
Ulice:  Hessenplatz 16-18
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1843 Kč
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Park Inn by Radisson Linz se nachází v samém centru města, jen pár kroků od nákupních ulic a hlavní pěší zóny. V pěší vzdálenosti odtud se nacházejí slavné pamětihodnosti. Všechny pokoje a apartmá mají jedinečný, barevný design, TV s plochou obrazovkou a mnoho dalších moderních zařízení. Apartmá má také vstup na exkluzivní terasu. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Park Inn by Radisson Linz nabízí k bezplatnému využití fitness centrum. V restauraci s barem a kavárnou můžete ochutnat jídla mezinárodní kuchyně. K dispozici jsou také konferenční a banketové místnosti i taneční sál. Sousední městský park o rozloze 3500 m² nabízí ideální podmínky pro běh i odpočinek. Za příplatek je k dispozici veřejná parkovací garáž.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že snídaně a městské poplatky pro děti a hosty na přistýlce nejsou zahrnuty v ceně ubytování.

Zajímavosti v okolí

Linec925 mLinz kempování
Ansfelden11 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Wels25 kmWels výstava psů
Bad Leonfelden25 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt28 kmFreistadt obchody
Štýr30 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt31 kmSattledt ubytování
Bad Kreuzen39 kmBad Kreuzen Burg
Lipno nad Vltavou40 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou40 kmHrad Rožmberk
zobrazit vše
Frymburk42 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
 
 
facebook g+ twitter