Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Linz Land > Linec > Steigenberger Hotel Linz

Informace o Steigenberger Hotel Linz

Vítáme Vás na stránce Steigenberger Hotel Linz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Steigenberger Hotel Linz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Steigenberger Hotel Linz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Steigenberger Hotel Linz.

  • Steigenberger Hotel Linz

Steigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - HotelySteigenberger Hotel Linz Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Steigenberger Hotel Linz
Ulice:  Am Winterhafen 13
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1645 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Steigenberger Linz stojí na břehu Dunaje a nabízí panoramatický výhled. Všechny pokoje jsou vybavené LCD TV a budete zde mít volný vstup do lázní a fitness centra. Výborná rakouská i mezinárodní kuchyně se podává v restauraci nebo na terase na břehu řeky. V létě se organizují večery s grilováním a v zimě si na terase můžete dát svařené víno. Wellness a fitness zařízení nabízejí pro relaxaci saunu, parní lázeň, solárium a střešní terasu. Hotel Steigenberger Linz se nachází v blízkosti dunajské cyklostezky a sjezdu z dálnice A7 směr Hafenstraße.

Zajímavosti v okolí

Linec2 kmLinz kempování
Ansfelden13 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Bad Leonfelden23 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt26 kmFreistadt obchody
Wels27 kmWels výstava psů
Štýr32 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt33 kmSattledt ubytování
Lipno nad Vltavou38 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou38 kmHrad Rožmberk
Bad Kreuzen38 kmBad Kreuzen Burg
zobrazit vše
Frymburk40 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
 
 
facebook g+ twitter