Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Linz Land > Linec > Hotel Prielmayerhof

Informace o Hotel Prielmayerhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Prielmayerhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Prielmayerhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Prielmayerhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Prielmayerhof.

  • Hotel Prielmayerhof

Hotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Prielmayerhof Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Prielmayerhof
Ulice:  Weißenwolffstraße 33
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1959 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubghrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Prielmayerhof se nachází na klidném místě, 20 minut chůze od historického centra Lince a 10 minut chůze od výstaviště Design-Center. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. V prostorných světlých pokojích najdete obzvlášť dlouhé postele, satelitní LCD TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, kterou si po příjezdu můžete objednat. Letiště Linec Hörsching leží 15 km daleko a na hlavní vlakové nádraží se dostanete veřejnou dopravou za 25 minut. Autobus staví přímo před hotelem Prielmayerhof. Za parkování v soukromé podzemní garáži se platí.


Důležité informace

Hotel má zařízení pro handicapované (bezbariérový přístup) a 3 bezbariérové pokoje a koupelny. Vezměte prosím na vědomí, že bar je o víkendech zavřený.

Zajímavosti v okolí

Linec2 kmLinz kempování
Ansfelden11 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Bad Leonfelden25 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Wels26 kmWels výstava psů
Freistadt27 kmFreistadt obchody
Štýr30 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt32 kmSattledt ubytování
Bad Kreuzen38 kmBad Kreuzen Burg
Lipno nad Vltavou39 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou40 kmHrad Rožmberk
zobrazit vše
Frymburk41 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
 
 
facebook g+ twitter