Informace o ARCOTEL Nike

Vítáme Vás na stránce ARCOTEL Nike na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu ARCOTEL Nike, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt ARCOTEL Nike, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro ARCOTEL Nike.

  • ARCOTEL Nike

ARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Nike Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  ARCOTEL Nike
Ulice:  Untere Donaulände 9
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1970 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

ARCOTEL Nike je hotel situovaný na břehu Dunaje, jen 10 minut chůze od historického centra Lince. Nabízí výhled na horu Pöstlingberg, Wi-Fi zdarma a lázeňské centrum se saunou, parní saunou a relaxační místností. Pokoje jsou moderní, klimatizované a otevírá se z nich výhled na město a na Dunaj. V každém je satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar a koupelna s fénem. V restauraci hotelu Nike ARCOTEL, dasRESTAURANT, s výhledem na Dunaj a Pöstlingberg se podávají sezónní pokrmy rakouské a mezinárodní kuchyně. V letních měsících mohou hosté relaxovat na terase u Dunaje. Ráno se v hotelu servíruje bohatá snídaně formou bufetu. Objednat si lze i snídani kontinentální. V nabídce café baru KÉ ve stylu loftu s unikátním panoramatickým oknem s výhledem na Dunaj jsou domácí moučníky a obchodní obědy. Pravidelně se tu konají umělecké výstavy a ochutnávky vín. Ve vstupní hale mohou hosté bezplatně využívat 2 internetové terminály. Přímo před hotelem se nachází veřejná parkovací garáž. V okolí je řada zajímavostí jako koncertní hala Brucknerhaus, muzeum moderního umění Lentos a multimediální centrum a muzeum Ars Electronica Center. Kolem hotelu ARCOTEL Nike vedou trasy pro běh a kola a jen 800 metrů odtud dálnice A7.


Důležité informace

Vstup do hotelu, restaurace dasRESTAURANT, kavárna s barem KÉ a všechny společné prostory a pokoje jsou bezbariérové. Upozorňujeme, že se jedná o nekuřácký hotel.

Zajímavosti v okolí

Linec741 mLinz kempování
Ansfelden12 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Bad Leonfelden24 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Wels26 kmWels výstava psů
Freistadt27 kmFreistadt obchody
Štýr31 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt32 kmSattledt ubytování
Lipno nad Vltavou39 kmSkiareál Lipno
Bad Kreuzen39 kmBad Kreuzen Burg
Rožmberk nad Vltavou39 kmHrad Rožmberk
zobrazit vše
Frymburk41 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
 
 
facebook g+ twitter