Informace o Hotel Kolping

Vítáme Vás na stránce Hotel Kolping na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Kolping, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Kolping, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Kolping.

  • Hotel Kolping

Hotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - HotelyHotel Kolping Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Kolping
Ulice:  Gesellenhausstraße 5
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1661 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgslrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Kolping se nachází v centrální, ale klidné části Lince, několik minut chůze od nákupní ulice Landstraße a katedrály Mariendom. Nabízí klimatizované pokoje a nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je dostupné zdarma. Pokoje v hotelu Kolping mají kabelovou TV, minibar a koupelnu s fénem. Každý den se podává bohatá snídaně formou bufetu s bioprodukty. Hotel Kolping má také samoobslužnou restauraci otevřenou na obědy od pondělí do pátku a středomořskou restauraci Trevi s barem a 3 bowlingovými dráhami. Hotel Kolping je vzdálen jen 15 minut chůze od vlakového nádraží. Nedaleko je také kasino a celá řada obchodů a restaurací. Parkování v soukromé garáži je možné za příplatek. Počet míst je omezen.


Důležité informace

Upozorňujeme, že děti mohou být ubytovány v pokojích pouze po předchozím potvrzení od hotelu.

Zajímavosti v okolí

Linec2 kmLinz kempování
Ansfelden11 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Wels24 kmWels výstava psů
Bad Leonfelden25 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt28 kmFreistadt obchody
Štýr30 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt31 kmSattledt ubytování
Bad Kreuzen39 kmBad Kreuzen Burg
Lipno nad Vltavou40 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou41 kmHrad Rožmberk
zobrazit vše
Frymburk42 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Grossraming50 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter