Informace o Spitz Hotel

Vítáme Vás na stránce Spitz Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Spitz Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Spitz Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Spitz Hotel.

  • Spitz Hotel

Spitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - HotelySpitz Hotel Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Spitz Hotel
Ulice:  Fiedlerstraße 6
Město:  4040 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2614 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgnofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Spitz Hotel se nachází 500 metrů od centra Lince, 200 metrů od řeky Dunaj. Tento designový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s individuálně nastavitelnou klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Spitz Hotel poskytuje pokoje individuálně zařízené místními designéry a umělci. Mají podlahy z tmavého dřeva, minibar a vysoce kvalitní toaletní potřeby zdarma. Snídaně se o víkendech podává až do 11:00. Hotelový bar láká na nápoje a lehčí občerstvení až do půlnoci. Spitz Hotel má saunu a fitness centrum. Muzeum Ars Electronica je vzdálené jen pár kroků a muzeum Lentos Art je vzdálené 800 metrů od hotelu a kongresového a festivalového centra Brucknerhaus. Spitz Hotel stojí také velmi blízko hory Pöstlingberg. Na recepci si můžete zakoupit Lineckou kartu (Linz Card). Ta poskytuje volný vstup do všech muzeí, bezplatné využití veškeré hromadné dopravy a slevy na akce.

Zajímavosti v okolí

Linec473 mLinz kempování
Ansfelden12 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Bad Leonfelden24 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Wels25 kmWels výstava psů
Freistadt27 kmFreistadt obchody
Štýr31 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt32 kmSattledt ubytování
Lipno nad Vltavou39 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou39 kmHrad Rožmberk
Bad Kreuzen40 kmBad Kreuzen Burg
zobrazit vše
Frymburk40 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
 
 
facebook g+ twitter