Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Linz Land > Linec > Hotel zum schwarzen Bären

Informace o Hotel zum schwarzen Bären

Vítáme Vás na stránce Hotel zum schwarzen Bären na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel zum schwarzen Bären, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel zum schwarzen Bären, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel zum schwarzen Bären.

  • Hotel zum schwarzen Bären

Hotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - HotelyHotel zum schwarzen Bären Linec - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel zum schwarzen Bären
Ulice:  Herrenstraße 9-11
Město:  4020 Linz
Okres:  Linz Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1556 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný Hotel zum Schwarzen Bären se nachází v klidné ulici v centru města Linz, pouhé 3 minuty chůze od hlavního náměstí, a nabízí Wi-Fi zdarma. Kompletně zrekonstruovaný Hotel zum Schwarzen Bären má střešní terasu a moderní bar. V restauraci Bärenstub’n se podává rakouská kuchyně s nádechem Středomoří. Historie hotelu sahá až do 15. století. V roce 1891 se zde narodil slavný operní pěvec Richard Tauber. Hotel zum Schwarzen Bären má k dispozici vlastní parkovací garáž. Hotel leží 250 metrů od nejbližší tramvajové zastávky, 200 metrů od stanoviště taxi a 800 metrů od vlakového nádraží. Letiště Linz je vzdálené 13 km. Na požádání je k dispozici doprava na letiště a zpět.


Důležité informace

Pokud plánujete přijet v sobotu nebo v neděli po 20:00, informujte prosím Hotel zum Schwarzen Bären předem o předpokládaném čase vašeho příjezdu. Pokud používáte navigaci, zadejte Herrenstraße 1 nebo Promenade 21. Tyto adresy vás nasměrují ke vstupu do pěší zóny, kde máte povolený vjezd, abyste dojeli k hotelové garáži. Hotel sídlí v 5. budově na levé straně. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel zum schwarzen Bären o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Linec470 mLinz kempování
Ansfelden11 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Wels25 kmWels výstava psů
Bad Leonfelden25 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Freistadt28 kmFreistadt obchody
Štýr30 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Sattledt31 kmSattledt ubytování
Bad Kreuzen39 kmBad Kreuzen Burg
Lipno nad Vltavou40 kmSkiareál Lipno
Rožmberk nad Vltavou40 kmHrad Rožmberk
zobrazit vše
Frymburk41 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
 
 
facebook g+ twitter