Informace o Hotel am Dom

Vítáme Vás na stránce Hotel am Dom na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel am Dom, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel am Dom, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel am Dom.

  • Hotel am Dom

Hotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel am Dom Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel am Dom
Ulice:  Goldgasse 17
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2399 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel am Dom najdete v pěší zóně v samém srdci Salcburku, v bezprostřední blízkosti celé řady památek, jako je arcibiskupský palác Salzburger Residenz, budova Großes Festspielhaus, ulice Getreidegasse nebo pevnost Hohensalzburg. Každé ráno se v jídelně v hotelovém baru podává snídaně formou bufetu. Pokoje jsou moderně zařízené vkusným italským nábytkem a zahrnují kabelovou TV a klimatizaci. Jejich součástí je vlastní koupelna s fénem. Hotel am Dom disponuje parkovací garáží, která je od něj vzdálená 350 metrů. Příjezd k hotelu autem je možný kdykoli.


Důležité informace

Plánujete-li svůj příjezd po 22:00, informujte o tom hotel předem. Tuto informaci můžete při rezervaci napsat do zvláštních požadavků nebo kontaktovat hotel přímo. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že hotel stojí na pěší zóně a přístup k budově motorovým vozidlem je omezený. Hosty přijíždějící autem žádáme, aby hotel kontaktovali předem a vyžádali si přístupový kód. Upozorňujeme, že od parkoviště je Hotel am Dom vzdálený přibližně 350 metrů. Upozorňujeme, že kreditní kartou lze platit pouze částky převyšující 300 EUR.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Wals7 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig7 kmGrödig Salzburg
Hallein14 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen24 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Golling an der Salzach24 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Ramsau bei Berchtesgaden24 kmRamsau lyžování
Unken29 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut31 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Waidring43 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter