Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > NH Salzburg City

Informace o NH Salzburg City

Vítáme Vás na stránce NH Salzburg City na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu NH Salzburg City, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt NH Salzburg City, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro NH Salzburg City.

  • NH Salzburg City

NH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - HotelyNH Salzburg City Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  NH Salzburg City
Ulice:  Franz-Josef-Straße 26
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1798 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází jen 300 metrů od Mirabellského zámku s nádhernou zahradou a 10 minut chůze od historického centra Salcburku. Nabízí prostorné klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi připojení ve společných prostorách. NH Salzburg City má moderní pokoje s dřevěnými podlahami a koupelnou s fénem. Všechny zahrnují satelitní TV, bezplatné Wi-Fi připojení a minibar. V neděli je možný pozdní check-out až do 17:00. V restauraci Papeo se podávají pokrmy rakouské a mezinárodní kuchyně, salcburské speciality a denně také snídaně formou bufetu. V nabídce lobby baru jsou nápoje, koktejly a lehké občerstvení. Posedět si můžete také v zahradním baru a na letní terase. Ve wellness centru hotelu Salzburg NH je sauna, fitness vybavení a relaxační místnost. Lze si také vypůjčit jízdní kola. Hotel má podzemní parkoviště s omezeným počtem stání. Jen kousek odtud je autobusová zastávka Wolf-Dietrich-Straße a přímo u hotelu začíná pěší zóna, která vede do historického centra.

Zajímavosti v okolí

Salzburg650 mSalzburg Mozart
Hallwang6 kmHallwang u Salcburku
Anif7 kmAnif Friesacher Hotel
Wals7 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Grödig8 kmGrödig Salzburg
Hallein15 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall17 kmBad Reichenhall sůl
Mondsee23 kmMondsee ubytování
Schönau am Königssee24 kmSchönau Königssee
Sankt Gilgen24 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Ramsau bei Berchtesgaden25 kmRamsau lyžování
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut31 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang47 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter