Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport

Informace o Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport

Vítáme Vás na stránce Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport.

  • Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport

Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - HotelyAirporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Airporthotel Salzburg - Hotel am Salzburg Airport
Ulice:  Dr.-Matthias-Laireiter-Straße 9
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2585 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento malý a půvabný hotel je jediný hotel umístěný přímo u salcburského letiště. Airporthotel Salzburg stojí na výhodném místě, pouhých 100 metrů od příletové haly, kam lze dojít za 2 minuty. Nabízí světlé, nekuřácké pokoje s veškerým moderním komfortem a 4hvězdičkové zázemí pro všechny cestující, včetně pokojové služby s nápoji. Na výstaviště a do kasina odtud dojedete zhruba za 5 minut. Rychle a snadno se dostanete také ke všech pamětihodnostem i zajímavostem Salzburgu a do okolí. Airporthotel Salzburg je vzdálený 3,5 km od centra města, kam se snadno dostanete vynikajícími spoji hromadné dopravy. Zastávka, odkud jezdí autobusy do historického centra, leží 2 minuty chůze od hotelu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při pobytu s domácími mazlíčky je povolen pouze 1 pes na pokoj a to za příplatek a na požádání. Psi musí být na vodítku a nemají povolen vstup do jídelny, kde se podává snídaně. Hotel nenabízí výbavu pro psy.

Zajímavosti v okolí

Wals3 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Salzburg5 kmSalzburg Mozart
Grödig7 kmGrödig Salzburg
Anif7 kmAnif Friesacher Hotel
Hallwang10 kmHallwang u Salcburku
Bad Reichenhall12 kmBad Reichenhall sůl
Hallein15 kmHallein solné doly
Schönau am Königssee21 kmSchönau Königssee
Ramsau bei Berchtesgaden22 kmRamsau lyžování
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
zobrazit vše
Unken26 kmUnken lyžařský areál
Mondsee28 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen28 kmSankt Gilgen ubytování
Sankt Wolfgang im Salzkammergut35 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Waidring40 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen40 kmOberwössen okolí
Nussdorf am Attersee41 kmNussdorf am Attersee
Leogang43 kmLeogang cyklistický park
Maria Alm am Steinernen Meer44 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Bad Ischl48 kmBad Ischl lyžování
 
 
facebook g+ twitter