Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Altstadthotel Weisse Taube

Informace o Altstadthotel Weisse Taube

Vítáme Vás na stránce Altstadthotel Weisse Taube na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Altstadthotel Weisse Taube, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Altstadthotel Weisse Taube, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Altstadthotel Weisse Taube.

  • Altstadthotel Weisse Taube

Altstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Weisse Taube Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Altstadthotel Weisse Taube
Ulice:  Kaigasse 9
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1645 Kč
63 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Altstadthotel Weisse Taube sídlí v historické budově z roku 1365 v samém srdci historického centra Salcburku. Všechny hlavní památky jsou odtud vzdálené jen pár kroků a na nejbližší autobusovou zastávku je to asi 150 metrů. Bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech prostorách. Hotel Weisse Taube nabízí ubytování v pokojích s kabelovou TV, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a koupelnou se sprchou nebo vanou. Hosté mají k dispozici denní tisk a časopisy. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu včetně místních chlebů, džemů, sladkého pečiva a výběru šunek a sýrů. Na recepci Altstadthotelu Weisse Taube vám zajistí vstupenky na koncerty a na okružní jízdy. Autobusové linky 3, 5 a 6 z vlakového nádraží dojedou k hotelu za 10 minut (zastávka Mozartsteg). Autobusová linka 10 jezdí z letiště a jízda trvá 20 až 25 minut.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že pokoje nejsou klimatizované. Pokud přijedete autem, zadejte "Kajetanerplatz" (souřadnice GPS 47°47'48"N -13 ° 03'06" E). U vjezdu do ulice Kaigasse (začátek pěší zóny) je zábrana. Na sloupku na levé straně stisknete příslušné tlačítko se jménem hotelu. Přes interkom pak obdržíte kód k otevření zábrany. Parkování se slevou je možné v garáži Hypo-Garage v Nonntalu nebo v podzemním parkovišti Barmherzige Brüder. Obě parkoviště mají CCTV a jsou vzdáleny jen 5 až 10 minut chůze od hotelu. Hotel vám popíše cestu k oběma parkovištím při příjezdu.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Wals7 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig7 kmGrödig Salzburg
Hallein14 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen24 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Golling an der Salzach24 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Ramsau bei Berchtesgaden24 kmRamsau lyžování
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut31 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl44 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer45 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter