Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Altstadthotel Kasererbräu

Informace o Altstadthotel Kasererbräu

Vítáme Vás na stránce Altstadthotel Kasererbräu na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Altstadthotel Kasererbräu, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Altstadthotel Kasererbräu, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Altstadthotel Kasererbräu.

  • Altstadthotel Kasererbräu

Altstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - HotelyAltstadthotel Kasererbräu Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Altstadthotel Kasererbräu
Ulice:  Kaigasse 33
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1456 Kč
54 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Altstadthotel Kasererbräu, rodinný hotel již po několik generací, se nachází v srdci Salzburgu, pouhé 3 minuty chůze od katedrály. Altstadthotel Kasererbräu připravuje snídani formou bufetu. Ve stejné budově je umístěná italská restaurace. Tato pečlivě rekonstruovaná, památkově chráněná budova byla postavena v roce 1342. Nachází se přímo na městské pěší zóně, na úpatí pevnosti Hohensalzburg. V blízkosti hotelu jsou k dispozici garáže a parkoviště. Autobusy číslo 3, 5, 8 a 25 staví jen kousek odtud. Altstadthotel Kasererbräu se nachází jen pár minut chůze od známých historických památek, např. katedrály, náměstí Residenzplatz s fontánou, Mozartova rodného domu a kláštera sv. Petra. Zhruba během 10 minut lze dojít do historického centra plného tradičních rakouských restaurací. Některé pokoje jsou vybavené starožitným nábytkem, jiné byly nedávno renovované a nabízejí opravdový komfort nejvyšší úrovně. V některých typech pokojů je k dispozici navíc třeba minibar nebo bezpečnostní schránka. K Altstadthotelu Kasererbräu patří wellness centrum se saunou.


Důležité informace

Hotel se nachází v pěší zóně v centru města, ale můžete k němu přijet také autem. Pokud používáte navigační systém s GPS, zadejte jako cílovou adresu Kajetanerplatz 1. U vjezdu do ulice Kaigasse (začátek pěší zóny) je zábrana. Na sloupku na levé straně stiskněte příslušné tlačítko se jménem hotelu. Přes interkom pak obdržíte kód k otevření zábrany.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Wals7 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Grödig7 kmGrödig Salzburg
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Hallein14 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen24 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Golling an der Salzach24 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Ramsau bei Berchtesgaden24 kmRamsau lyžování
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut31 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl44 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer45 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter