Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > ACHAT Plaza Zum Hirschen

Informace o ACHAT Plaza Zum Hirschen

Vítáme Vás na stránce ACHAT Plaza Zum Hirschen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu ACHAT Plaza Zum Hirschen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt ACHAT Plaza Zum Hirschen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro ACHAT Plaza Zum Hirschen.

  • ACHAT Plaza Zum Hirschen

ACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - HotelyACHAT Plaza Zum Hirschen Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  ACHAT Plaza Zum Hirschen
Ulice:  Saint-Julien-Straße 21-23
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1724 Kč
66 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

ACHAT Plaza Zum Hirschen se nachází pouhých 5 minut chůze od hlavního vlakového nádraží Salcburku a nabízí tradičně zařízené pokoje s klimatizací, bezplatným Wi-Fi, restaurací a lázeňskou částí. Tento nekuřácký hotel poskytuje elegantní, prostorné pokoje s dřevěnými podlahami. K dispozici je také satelitní TV a psací stůl. Pokoje mají velkou koupelnu s fénem a toaletními potřebami. Lázeňský areál zahrnuje saunu, páru a posilovnu. Můžete si zde dopřát také masáže a kosmetické procedury. Restaurace Zum Hirschenwirt podává tradiční rakouskou kuchyni a její součástí je také pivní zahrádka. ACHAT Plaza nabízí také bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Hosté si mohou půjčit kola a poznávat okolí. Do historického centra Salcburku se dostanete za 20 minut pěšky nebo za 5 minut jízdy autobusem ze zastávky Kiesel Bus přes ulici.


Důležité informace

Upozorňujeme, že dětské postýlky je nutné si vyžádat ještě před příjezdem. Upozorňujeme, že restaurace je o nedělích a svátcích zavřená.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Hallwang6 kmHallwang u Salcburku
Wals6 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Anif7 kmAnif Friesacher Hotel
Grödig9 kmGrödig Salzburg
Hallein15 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall17 kmBad Reichenhall sůl
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Schönau am Königssee24 kmSchönau Königssee
Sankt Gilgen25 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Ramsau bei Berchtesgaden26 kmRamsau lyžování
Golling an der Salzach26 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut32 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer47 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang47 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter