Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > ARCOTEL Castellani

Informace o ARCOTEL Castellani

Vítáme Vás na stránce ARCOTEL Castellani na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu ARCOTEL Castellani, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt ARCOTEL Castellani, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro ARCOTEL Castellani.

  • ARCOTEL Castellani

ARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - HotelyARCOTEL Castellani Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  ARCOTEL Castellani
Ulice:  Alpenstraße 6
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1870 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdafislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

ARCOTEL Castellani  se nachází uprostřed zeleně, 15 minut chůze od centra Salzburku. Kombinuje historickou atmosféru s moderní architekturou a najdete zde rozlehlou zahradu s barokní kaplí a 400let starou lípou. Hosté hotelu Castellani mají bezplatný vstup do fitness centra s parní lázní a soláriem. Na vyžádání je možno zajistit hlídání dětí. Klimatizované pokoje jsou zařízené elegantním dřevěným nábytkem a koženými křesly a mají bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu a v restauraci Eschenbach se podávají vybrané delikatesy salzburské kuchyně připravované z bio ingrediencí. V restauraci Salieri si můžete užít vybrané stolování s pokrmy vysoce kvalitní rakouské a mezinárodní kuchyně doplněných výběrem vín.


Důležité informace

Upozorňujeme, že za 18 EUR na den je k dispozici parkování v garáži. Parkovat venku či v garáži lze podle momentální obsazenosti.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Anif5 kmAnif Friesacher Hotel
Grödig7 kmGrödig Salzburg
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Wals8 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Hallein13 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall17 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee22 kmSchönau Königssee
Mondsee23 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen23 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Golling an der Salzach23 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Ramsau bei Berchtesgaden24 kmRamsau lyžování
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut30 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Bad Ischl43 kmBad Ischl lyžování
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen45 kmOberwössen okolí
Maria Alm am Steinernen Meer45 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter