Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Hotel Bristol Salzburg

Informace o Hotel Bristol Salzburg

Vítáme Vás na stránce Hotel Bristol Salzburg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bristol Salzburg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bristol Salzburg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bristol Salzburg.

  • Hotel Bristol Salzburg

Hotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol Salzburg Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bristol Salzburg
Ulice:  Makartplatz 4
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bristol se nachází v srdci Salcburku, jen pár kroků od zámku Mirabell a festivalových budov. Tento historický 5hvězdičkový hotel po 3 generace spravuje stejná rodina. Nabízí oceněnou restauraci a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. K dispozici jsou prostorné, elegantní a individuálně zařízené nekuřácké pokoje s klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, trezorem, minerální vodou zdarma a výhledem na město. Hotel Bristol Salzburg zdobí starožitnosti, obrazy a sběratelské předměty. Nabízí služby concierge a parkování zajišťované obsluhou. Hosté si mohou odpočinout v knihovně a objednat si masáže. V Křišťálovém sále s impozantními křišťálovými lustry se podává bohatá snídaně formou bufetu. Oceněná restaurace Polo Lounge zve na mezinárodní a rakouské speciality. Polopenze zahrnuje 2 chody z menu dle vlastního výběru. V baru Sketch se salonkem se pravidelně pořádají večery s živou klavírní hudbou. Na nákupní ulici Getreidegasse a k mnoha kulturním památkám dojdete pěšky. Hotel Bristol stojí hned u autobusové zastávky Makartplatz a stanoviště taxi.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že v tomto hotelu jsou povolena pouze malá domácí zvířata (do hmotnosti 5 kg) a platí se za ně poplatek.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Wals6 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig8 kmGrödig Salzburg
Hallein15 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen24 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Ramsau bei Berchtesgaden25 kmRamsau lyžování
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut31 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter