Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Sheraton Grand Salzburg

Informace o Sheraton Grand Salzburg

Vítáme Vás na stránce Sheraton Grand Salzburg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sheraton Grand Salzburg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sheraton Grand Salzburg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sheraton Grand Salzburg.

  • Sheraton Grand Salzburg

Sheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelySheraton Grand Salzburg Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sheraton Grand Salzburg
Ulice:  Auerspergstraße 4
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4074 Kč
156 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Sheraton Grand Salzburg Hotel se nachází v centru Salcburku a je situován směrem k paláci a zahradám Mirabell. Je propojený s wellness centrem Kurhaus Spa a nabízí pokoje s luxusní postelí Sheraton a bezplatným Wi-Fi. Sheraton Grand Salzburg Hotel má pokoje a apartmá s moderní nebo klasickou výzdobou a prostornou koupelnou s toaletními potřebami, přezůvkami a župany. Všechny pokoje jsou zařízené v příjemných barvách a mají dlouhý stůl a posezení směrem k městu. Hotelové fitness centrum nabízí saunu a parní lázeň. K dispozici jsou také masáže. Součástí restaurace, která podává jídla mezinárodní a rakouské kuchyně, je terasa s výhledem do zahrad zámku Mirabell. Každou neděli se servíruje oběd formou bufetu. Piano Bar zve hotelové hosty na koktejly, občerstvení, zákusky a kávu. Pokojová služba je k dispozici nepřetržitě.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hosté by měli při placení použít stejnou kreditní kartu jako při rezervaci. Pokud máte v úmyslu použít jinou kreditní kartu, informujte o tom prosím hotel předem.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Wals6 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Hallwang6 kmHallwang u Salcburku
Anif7 kmAnif Friesacher Hotel
Grödig8 kmGrödig Salzburg
Hallein15 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee24 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Sankt Gilgen25 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Ramsau bei Berchtesgaden25 kmRamsau lyžování
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Unken30 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut32 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee38 kmNussdorf am Attersee
Waidring44 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter