Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg

Informace o Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg

Vítáme Vás na stránce Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg.

  • Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg

Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Goldener Hirsch, a Luxury Collection Hotel, Salzburg
Ulice:  Getreidegasse 37
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5223 Kč
200 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Goldener Hirsch - a Luxury Collection Hotel, Salzburg stojí na slavné ulici Getreidegasse v historickém centru Salcburku, přímo naproti festivalové hale a jen několik kroků od Mozartova rodného domu. V celé budově funguje bezplatné Wi-Fi. Tento tradiční luxusní hotel sídlí v historické budově z 15. století. Má pokoje a apartmá zařízené v klasickém rakouském stylu s řadou starožitností a ručně vyrobeným nábytkem. Celý hotel je nekuřácký. V restauraci Goldener Hirsch se podávají jídla rakouské a mezinárodní kuchyně a tradiční salcburské pokrmy můžete ochutnat v restauraci s'Herzl. Oblíbeným místem pro setkávání je elegantní hotelový bar Goldener Hirsch s pestrou nabídkou nápojů. K zázemí patří dále knihovna a business centrum, ve kterém lze bezplatně využívat počítače. Hotel Goldener Hirsch stojí v pěší vzdálenosti od katedrály, pevnosti Hohensalzburg a všech dalších hlavních salcburských památek.


Důležité informace

Do navigačního zařízení zadejte následující adresu: Herbert-von-Karajana-Platz 5-7.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Wals6 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig7 kmGrödig Salzburg
Hallein14 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Ramsau bei Berchtesgaden24 kmRamsau lyžování
zobrazit vše
Sankt Gilgen25 kmSankt Gilgen ubytování
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Unken29 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut32 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee38 kmNussdorf am Attersee
Waidring43 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter