Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Hotel Schloss Mönchstein

Informace o Hotel Schloss Mönchstein

Vítáme Vás na stránce Hotel Schloss Mönchstein na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Schloss Mönchstein, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Schloss Mönchstein, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Schloss Mönchstein.

  • Hotel Schloss Mönchstein

Hotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schloss Mönchstein Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Schloss Mönchstein
Ulice:  Mönchsberg 26
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6163 Kč
236 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel zaujímá jedinečnou polohu na vrcholu kopce Mönchsberg v centru Salcburku. Je obklopen rozsáhlým parkem a nabízí panoramatický výhled na město, venkovní nekonečný bazén a venkovní vířivku. K dispozici je soukromé parkoviště zdarma. Hotel Schloss Mönchstein stojí jen 7 minut chůze od historického centra, kam se dostanete autem nebo pěšky výtahem vestavěným v kopci. Hosté ubytovaní v hotelu obdrží lístky na tento výtah. V restauraci Schloss Mönchstein, která byla oceněna 2 kuchařskými čepicemi průvodcem Gault Millau, se podávají tradiční pokrmy rakouské kuchyně, mezinárodní speciality a mnoho kvalitních vín. Může se pochlubit terasou s výhledem na Salcburk a druhou terasou s podlahou z italského mramoru. Součástí hotelu je také sál Mönchstein, kde lze uspořádat různé akce. Všechny pokoje a apartmá jsou exkluzivně, individuálně a luxusně zařízené. Najdete v nich nevyčíslitelné starožitnosti a mramorové koupelny, stejně jako moderní vybavení včetně klimatizace, DVD přehrávače a bezplatného Wi-Fi. Ve wellness centru je pára a sauna, široká nabídka masáží a kosmetických i wellness procedur.


Důležité informace

Upozorňujeme, že restaurace je kromě úterý otevřená každý den. V úterý si mohou hosté vybrat z méně rozsáhlého barového menu. Pokud nebudete používat navigaci, postupujte při cestě autem podle následujících instrukcí: - Nejprve sjeďte z dálnice A1 směrem k salcburskému letišti (exit Flughafen Salzburg). - Po silnici B1 (Innsbrucker Bundesstraße) se vydejte k centru města. - Přibližně po 2,4 km zahněte doleva a pokračujte po Innsbrucker Bundesstraße. - Po 500 metrech se na křižovatce na náměstí Hans-Schmid-Platz držte vpravo. Pokračujte po Innsbrucker Bundesstraße. - Jeďte přímo rovně směrem k nemocnici (Landeskrankenhaus Salzburg). - Na křižovatce u nemocnice odbočte vpravo a jeďte po ulici Aiglhofstraße. - Na dalším semaforu odbočte doleva a pokračujte po ulici Willibald-Hauthaler-Straße. - Jeďte rovně a držte se vpravo (na odbočení doprava). - Na křižovatce odbočte vpravo, vyjeďte mírně do kopce. - Přibližně po 200 metrech zahněte doprava do dlážděné ulice, která vede k vrcholku Mönchsberg. - Jeďte stále do kopce po ulici Müllner Hauptstraße. Po několika minutách dojedete k hotelu.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Wals6 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Anif7 kmAnif Friesacher Hotel
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig8 kmGrödig Salzburg
Hallein15 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Ramsau bei Berchtesgaden25 kmRamsau lyžování
zobrazit vše
Sankt Gilgen25 kmSankt Gilgen ubytování
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Unken29 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut32 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee38 kmNussdorf am Attersee
Waidring43 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen43 kmOberwössen okolí
Bad Ischl46 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter