Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Arthotel Blaue Gans

Informace o Arthotel Blaue Gans

Vítáme Vás na stránce Arthotel Blaue Gans na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Arthotel Blaue Gans, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Arthotel Blaue Gans, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Arthotel Blaue Gans.

  • Arthotel Blaue Gans

Arthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - HotelyArthotel Blaue Gans Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Arthotel Blaue Gans
Ulice:  Getreidegasse 41-43
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3787 Kč
145 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový designový butikový hotel se nachází v budově ze 14. století v srdci historické části Salzburku, přímo na úpatí pevnosti Hohensalzburg a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Arthotel Blaue Gans leží na proslulé nákupní ulici Getreidegasse, přímo naproti koncertní síni Festival Hall, jen pár kroků od Mozartova rodiště. Celý Arthotel propojuje historickou atmosféru s moderním designem i uměním a je vyzdoben více než 100 originálními uměleckými díly. Elegantní pokoje v Hotel Blaue Gans mají klimatizaci, satelitní TV, minibar, trezor a koupelnu s fénem. V restauraci obklopené středověkými kamennými zdmi se podávají pokrmy tradiční rakouské kuchyně a salzburské speciality. V létě je součástí restaurace také zahrada ve středomořském stylu. V hotelovém stylového baru si můžete odpočinout v kožených křeslech, vychutnat si kvalitní vína a dobrou hudbu. Skleněný dům, který nabízí zasedací prostory až pro 10 osob, se nachází hned vedle soukromé hotelové bylinkové zahrady. Pro speciální události je k dispozici 660 let starý archiv vín.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Salzburg2 kmSalzburg Mozart
Wals6 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Anif6 kmAnif Friesacher Hotel
Hallwang7 kmHallwang u Salcburku
Grödig7 kmGrödig Salzburg
Hallein14 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee23 kmSchönau Königssee
Mondsee24 kmMondsee ubytování
Ramsau bei Berchtesgaden24 kmRamsau lyžování
zobrazit vše
Sankt Gilgen25 kmSankt Gilgen ubytování
Golling an der Salzach25 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Unken29 kmUnken lyžařský areál
Sankt Wolfgang im Salzkammergut32 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Nussdorf am Attersee38 kmNussdorf am Attersee
Waidring43 kmWaidring lyžařské středisko
Oberwössen44 kmOberwössen okolí
Bad Ischl45 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer46 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Leogang46 kmLeogang cyklistický park
 
 
facebook g+ twitter