Evropa > Rakousko > Salcbursko > Salzburg Land > Salzburg > Amadeo Hotel Schaffenrath

Informace o Amadeo Hotel Schaffenrath

Vítáme Vás na stránce Amadeo Hotel Schaffenrath na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Amadeo Hotel Schaffenrath, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Amadeo Hotel Schaffenrath, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Amadeo Hotel Schaffenrath.

  • Amadeo Hotel Schaffenrath

Amadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - HotelyAmadeo Hotel Schaffenrath Salzburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Amadeo Hotel Schaffenrath
Ulice:  Alpenstraße 117
Město:  5020 Salzburg
Okres:  Salzburg Land
Kraj:  Salcbursko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1619 Kč
62 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudafislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Amadeo Hotel Schaffenrath se nachází v klidné a zelené části Salcburku, jen kousek pěšky od zámku Hellbrünn. Nabízí bezplatné Wi-Fi a podzemní parkování zdarma. Hotel Schaffenrath poskytuje prosvětlené pokoje zařízené v souladu s principy Feng-šuej. K dispozici je také satelitní TV a koupelna s fénem. Ve wellness areálu najdete Kneippův bazén, solárium a masážní sprchy. Wellness je k dispozici zdarma. V nabídce jsou také masáže. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu s mnoha zdravými produkty. Restaurace servíruje lehká jídla středomořské kuchyně i tradiční rakouské pokrmy. Hotel Schaffenrath má také snack bar, kavárnu a pivnici. V létě se na terase podává káva, zákusky a občerstvení. K Amadeo Hotelu Schaffenrath patří podzemní parkoviště vhodné i pro automobilové veterány. Hotel stojí 5 minut jízdy od dálničního sjezdu Salzburg-Süd. Autobusem linek 3 a 8 dojedete do historického centra za pouhých 10 minut. Obě linky pokračují na hlavní vlakové nádraží a linka 8 také jede na letiště.

Zajímavosti v okolí

Anif3 kmAnif Friesacher Hotel
Salzburg5 kmSalzburg Mozart
Grödig5 kmGrödig Salzburg
Wals9 kmWals-Siezenheim fotbalový stadión
Hallwang9 kmHallwang u Salcburku
Hallein11 kmHallein solné doly
Bad Reichenhall16 kmBad Reichenhall sůl
Schönau am Königssee21 kmSchönau Königssee
Golling an der Salzach21 kmGolling an der Salzach Torrenerhof hotel
Sankt Gilgen22 kmSankt Gilgen ubytování
zobrazit vše
Ramsau bei Berchtesgaden23 kmRamsau lyžování
Mondsee23 kmMondsee ubytování
Sankt Wolfgang im Salzkammergut29 kmSankt Wolfgang potápěčská oblast
Unken29 kmUnken lyžařský areál
Nussdorf am Attersee37 kmNussdorf am Attersee
Bad Ischl42 kmBad Ischl lyžování
Maria Alm am Steinernen Meer43 kmMaria Alm am Steinernen Meer
Waidring43 kmWaidring lyžařské středisko
Leogang44 kmLeogang cyklistický park
Oberwössen45 kmOberwössen okolí
Sankt Johann im Pongau49 kmSankt Johann im Pongau lyžování
Hallstatt50 kmHallstatt Halštatské jezero
 
 
facebook g+ twitter