> > > Thermenvilla Gutenbrunn

Informace o Thermenvilla Gutenbrunn

Vítáme Vás na stránce Thermenvilla Gutenbrunn na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Thermenvilla Gutenbrunn, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Thermenvilla Gutenbrunn, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Thermenvilla Gutenbrunn.

  • Thermenvilla Gutenbrunn

Thermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - HotelyThermenvilla Gutenbrunn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Thermenvilla Gutenbrunn
Ulice:  Rollettgasse 6
Město:  2500 Baden
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1711 Kč
67 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Thermenvilla Gutenbrunn je chráněná historická budova, ve které kdysi bydlel Ludwig van Beethoven. Je spojená krytým průchodem s termálními lázněmi Römertherme a sídlí v ní hotel ve stylu zámlku. Tento jedinečný hotel v centru Badenu nabízí volný vstup do přilehlých termálních lázní se sírnatou vodou, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Pokoje jsou prostorné, individuálně zařízené, vybavené TV s plochou obrazovkou a mají vlastní koupelnu. Poskytují se župany. Pokoje i společné prostory se vyznačují secesními prvky. Gutenbrunn Thermenvilla má lounge s originální skleněnou střechou, kde mohou hosté relaxovat.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že termální lázně Römertherme jsou v provozu denně od 10:00 do 22:00. Počátkem srpna jsou pak každoročně po dobu 2 týdnů kvůli opravám zavřené. Jako alternativní řešení může posloužit veřejný venkovní bazén Strandbad, který je od ubytování vzdálený jen 5 minut chůze. Vezměte prosím na vědomí, že v pokojích je zdarma k dispozici 1 župan a 1 ručník na osobu. Jejich výměna je možná za příplatek. U speciálních nabídek a zlevněných pobytů je za praní županů a ručníků účtován poplatek. Přezůvky si lze koupit na recepci. Pokud cestujete s dětmi, informujte prosím ubytování předem o jejich počtu a věku. Můžete to uvést při rezervaci do zvláštních požadavků nebo ubytování kontaktovat přímo. Vezměte prosím na vědomí, že přistýlky a dětské postýlky jsou k dispozici na požádání a jejich dostupnost vám musí ubytování potvrdit předem. Přidat je lze pouze do pokojů Superior a Deluxe. Dětem starším 5 let, které sdílejí postel s rodiči, se účtuje poplatek za snídani a za vstup do termálních lázní. Informujte prosím Thermenvilla Gutenbrunn o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Bad Vöslau5 kmBad Vöslau termální lázně
Maria Enzersdorf11 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge12 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf18 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl20 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Vídeňské Nové Město23 kmWiener Neustadt koně
Schwechat24 kmSchwechat pevnost
Vídeň25 kmVídeň vánoční trhy
Altlengbach28 kmAltlengbach hotely
Donnerskirchen34 kmDonnerskirchen golfové hriště
zobrazit vše
Klosterneuburg34 kmKlosterneuburg basketbal
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf43 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Mörbisch am See44 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter