> > > Motel Baden

Informace o Motel Baden

Vítáme Vás na stránce Motel Baden na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Motel Baden, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Motel Baden, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Motel Baden.

  • Motel Baden

Motel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - HotelyMotel Baden - Pensionhotel - Hotely
Název:  Motel Baden
Ulice:  Haidhofstraße 2 / Schützengasse 36
Město:  2500 Baden
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1410 Kč
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgnoslrotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento rodinný hotel se nachází na východním předměstí Badenu, velmi blízko k dálnici A2 a na vlakovou zastávku směrem do Vídně. Parkoviště hotelu můžete využívat zdarma. Motel Baden má moderní pokoje s pracovním stolem a bezplatným Wi-Fi. Restaurace nabízí krajovou a sezónní kuchyni. Zastávka místního vlaku spojujícího centrum Badenu s centrem Vídně (u budovy Opery) je pouze 100 metrů od motelu Baden. Vídeň je asi 25 km daleko. Do centra Badenu s kasinem to nejsou ani 2 km. Pro cyklisty má motel Baden úschovnu kol a dílnu. Nedaleko se rozkládají vídeňské lesy se spoustou cyklostezek.

Zajímavosti v okolí

Bad Vöslau5 kmBad Vöslau termální lázně
Maria Enzersdorf12 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge13 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf17 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl19 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Vídeňské Nové Město22 kmWiener Neustadt koně
Schwechat24 kmSchwechat pevnost
Vídeň26 kmVídeň vánoční trhy
Altlengbach30 kmAltlengbach hotely
Donnerskirchen32 kmDonnerskirchen golfové hriště
zobrazit vše
Klosterneuburg35 kmKlosterneuburg basketbal
Breitenbrunn37 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf41 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Mörbisch am See42 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter