> > > Hotel Admiral am Kurpark

Informace o Hotel Admiral am Kurpark

Vítáme Vás na stránce Hotel Admiral am Kurpark na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Admiral am Kurpark, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Admiral am Kurpark, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Admiral am Kurpark.

  • Hotel Admiral am Kurpark

Hotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - HotelyHotel Admiral am Kurpark - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Admiral am Kurpark
Ulice:  Renngasse 8
Město:  2500 Baden
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1787 Kč
70 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfrithurudarotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Admiral se nachází vedle velkého parku v pěší zóně města Baden, 50 metrů od kasina. V lázeňské části najdete saunu, parní saunu a solárium a k dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Hotel Admiral am Kurpark má elegantní klimatizované pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou, minibarem a koupelnou s župany a fénem. Veškeré ložní prádlo je vhodné pro alergiky. Na požádání jsou dostupné ruské televizní programy. Ve vstupní hale můžete využít internetový terminál nebo si zajít do dobře zásobeného baru. Hotel zdarma nabízí omezený počet parkovacích míst.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že počet parkovacích míst je omezený a jejich dostupnost závisí na momentální obsazenosti.

Zajímavosti v okolí

Bad Vöslau6 kmBad Vöslau termální lázně
Maria Enzersdorf11 kmMaria Enzersdorf ubytování
Brunn am Gebirge12 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Lanzendorf18 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl20 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Vídeňské Nové Město23 kmWiener Neustadt koně
Schwechat24 kmSchwechat pevnost
Vídeň25 kmVídeň vánoční trhy
Altlengbach28 kmAltlengbach hotely
Donnerskirchen34 kmDonnerskirchen golfové hriště
zobrazit vše
Klosterneuburg34 kmKlosterneuburg basketbal
Breitenbrunn39 kmBreitenbrunn am Neusiedler See
Bruckneudorf43 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
Mörbisch am See44 kmMörbisch am See pláž
 
 
facebook g+ twitter