Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Wels Land > Wels > Alexandra Hotel

Informace o Alexandra Hotel

Vítáme Vás na stránce Alexandra Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Alexandra Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Alexandra Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Alexandra Hotel.

  • Alexandra Hotel

Alexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - HotelyAlexandra Hotel Wels - Pensionhotel - Hotely
Název:  Alexandra Hotel
Ulice:  Dr. Schauer-Straße 21-23
Město:  4600 Wels
Okres:  Wels Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1917 Kč
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Alexandra Hotel je situován v postranní ulici v centru Welsu, pouhých 200 metrů od vlakového nádraží, a nabízí elegantní pokoje s prostornými koupelnami, restauraci a masážní procedury. Hotel sídlí ve zrekonstruované vile. Všechny pokoje a apartmá hotelu Alexandra mají dobře vybavenou koupelnu s fénem, kosmetickým zrcadlem, ubrousky a toaletními potřebami. Po bohaté snídani formou bufetu můžete relaxovat v útulné lounge s krbem a bezplatným Wi-Fi. V masážním salonu si můžete dopřát aromaterapii, reflexní terapii nohou a celou řadu dalších procedur. Sousední Hotel Bayrischer Hof má restauraci, ve které se podávají výborné regionální pokrmy a kvalitní rakouská vína. Můžete zde povečeřet až do pozdních hodin a poté se přesunout do baru s nabídkou regionálních a zahraničních čepovaných piv.


Důležité informace

Plánujete-li svůj příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom hotel předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Vezměte prosím na vědomí, že v sobotu a v neděli je restaurace zavřená.

Zajímavosti v okolí

Wels625 mWels výstava psů
Sattledt11 kmSattledt ubytování
Ansfelden21 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec25 kmLinz kempování
Štýr32 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Vöcklabruck33 kmVöcklabruck nákupní centrum
Ried im Innkreis41 kmRied im Innkreis
Bad Leonfelden45 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Nussdorf am Attersee49 kmNussdorf am Attersee
Grossraming50 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter