Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Wels Land > Wels > Hotel Bayrischer Hof

Informace o Hotel Bayrischer Hof

Vítáme Vás na stránce Hotel Bayrischer Hof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bayrischer Hof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bayrischer Hof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bayrischer Hof.

  • Hotel Bayrischer Hof

Hotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Bayrischer Hof Wels - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bayrischer Hof
Ulice:  Dr. Schauer-Straße 21-23
Město:  4600 Wels
Okres:  Wels Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1362 Kč
54 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bayrischer Hof, vlastněn rodinou Platzerů již od roku 1949, je tradiční moderní hotel vhodný pro obchodní cestující, turisty i rodiny. Hotel nabízí klidnou a přátelskou atmosféru. Restaurace je otevřena od pondělí do pátku, vždy od 17:00 do 23:00, a nabízí místní a regionální pokrmy, rakouské hovězí steaky a jídla mezinárodní kuchyně. V sobotu a v neděli je restaurace uzavřena. Hosté se mohou také těšit na různé druhy vynikajícího regionálního a mezinárodního točeného piva a nejlepší rakouská vína. Snídaně formou bufetu zahrnuje domácí marmeládu, moučníky, chléb a ovocné džusy. Hotel leží jen 200 metrů od vlakového nádraží a 15 minut pěšky od centra města.


Důležité informace

Informujte prosím hotel předem, pokud máte v úmyslu přijet po 24:00.

Zajímavosti v okolí

Wels634 mWels výstava psů
Sattledt11 kmSattledt ubytování
Ansfelden21 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec25 kmLinz kempování
Štýr32 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Vöcklabruck33 kmVöcklabruck nákupní centrum
Ried im Innkreis41 kmRied im Innkreis
Bad Leonfelden45 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Nussdorf am Attersee49 kmNussdorf am Attersee
Grossraming50 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter