Evropa > Rakousko > Horní Rakousko > Wels Land > Wels > Hotel Gösser Bräu

Informace o Hotel Gösser Bräu

Vítáme Vás na stránce Hotel Gösser Bräu na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Gösser Bräu, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Gösser Bräu, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Gösser Bräu.

  • Hotel Gösser Bräu

Hotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - HotelyHotel Gösser Bräu Wels - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Gösser Bräu
Ulice:  Kaiser-Josef-Platz 27
Město:  4600 Wels
Okres:  Wels Land
Kraj:  Horní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1793 Kč
68 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Romantický Hotel Gösser Bräu se nachází ve městě Wels a nabízí menší, ovšem exkluzivní 3hvězdičkové ubytování vhodné pro turisty i hosty na služební cestě. Hotel je situován v jednom z nejstarších rakouských měst a funguje již celých 70 let. K příjemnému pobytu v tomto rodinném hotelu přispěje rakouská kuchyně, bohaté snídaně formou bufetu, vynikající pivo a romantické, nově zrekonstruované pokoje. Gösser Bräu se nachází v centru města (jen několik minut od výstaviště Messe Wels) a má jednu z největších pivních zahrádek v Rakousku. Během letního období je téměř povinností zde zakončit den ve stínu stromů.


Důležité informace

Upozorňujeme, že kouření je ve společných prostorách hotelu zakázáno. Součástí hotelu jsou kuřárny. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zajímavosti v okolí

Wels2 kmWels výstava psů
Sattledt10 kmSattledt ubytování
Ansfelden21 kmAnsfelden Stockinger Hotel
Linec26 kmLinz kempování
Vöcklabruck32 kmVöcklabruck nákupní centrum
Štýr33 kmSteyr (Štýr) - MANNLICHER
Ried im Innkreis40 kmRied im Innkreis
Bad Leonfelden46 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Nussdorf am Attersee49 kmNussdorf am Attersee
Grossraming50 kmGrossraming Lehnerhof
 
 
facebook g+ twitter