Informace o Hotel U Martina

Vítáme Vás na stránce Hotel U Martina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel U Martina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel U Martina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel U Martina.

  • Hotel U Martina

Hotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - HotelyHotel U Martina Rožmberk nad Vltavou - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel U Martina
Ulice:  Rožmberk Nad Vltavou 79
Město:  38218 Rožmberk nad Vltavou
Okres:  Český Krumlov okres
Kraj:  Jihočeský kraj
Země:  Česká republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1142 Kč
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgtrnlarzh

Rychlý popis

Hotel U Martina sídlí v nově zrekonstruované historické budově ze 13. století v malebném městečku Rožmberk nad Vltavou, mezi Českým Krumlovem a rakouskou hranicí. Hotel se nachází přímo v centru města, na břehu řeky Vltavy. Na letní terase s obsluhou se budete moci při posezení kochat nádherným výhledem na krásnou jihočeskou krajinu a na hrad Rožmberk. Můžete také využít vyhrazeného místa na grilování a ohniště. Každý host obdrží slevu v restauraci. Pokoje jsou vkusně zařízené a je v nich dostupné Wi-Fi připojení. Hotel U Martina má vlastní hlídané parkoviště, které je určené výhradně pro hosty hotelu. Kola, kanoe a rafty si lze pronajmout přímo v hotelu. Pro hosty na pracovní cestě je k dispozici nová, plně vybavená konferenční místnost s TV a video projektorem. Hosté si po dlouhém a nabitém dni mohou odpočinout ve zcela novém wellness studiu, které nabízí saunu, vířivku a masáže.

Zajímavosti v okolí

Rožmberk nad Vltavou164 mHrad Rožmberk
Lipno nad Vltavou10 kmSkiareál Lipno
Frymburk15 kmPutování po Česku a poznávání jeho krás
Český Krumlov16 kmJezdecký klub Slupenec
Bad Leonfelden16 kmBad Leonfelden Falkensteiner Hotel
Český Krumlov18 kmKostel svatého Víta
Český Krumlov18 kmStátní hrad a zámek Český Krumlov
Freistadt20 kmFreistadt obchody
Zlatá Koruna23 kmKlášter Zlatá Koruna
Nové Hrady34 kmStátní hrad Nové Hrady
zobrazit vše
České Budějovice37 kmHvězdárna a Planetárium
České Budějovice37 kmVýstaviště České Budějovice
Linec40 kmLinz kempování
Hluboká nad Vltavou45 kmStátní zámek Hluboká
Netolice48 kmStátní zámek Kratochvíle
Třeboň48 kmSchwarzenberská hrobka v Domaníně
Třeboň48 kmLázně Aurora
Třeboň49 kmRybník Svět
Třeboň49 kmMěstská hala Roháč
Třeboň49 kmStátní zámek Třeboň
Lomnice nad Lužnicí49 kmCOP Slověnický mlýn
Třeboň50 kmBertiny lázně Třeboň
České Žleby50 kmLyžařský areál České Žleby
 
 
facebook g+ twitter