Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bludenz okres > Bludenz > Val Blu Resort Hotel Spa & Sports

Informace o Val Blu Resort Hotel Spa & Sports

Vítáme Vás na stránce Val Blu Resort Hotel Spa & Sports na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Val Blu Resort Hotel Spa & Sports, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Val Blu Resort Hotel Spa & Sports, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Val Blu Resort Hotel Spa & Sports.

  • Val Blu Resort Hotel Spa & Sports

Val Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - HotelyVal Blu Resort Hotel Spa & Sports Bludenz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Val Blu Resort Hotel Spa & Sports
Ulice:  Haldenweg 2a
Město:  6700 Bludenz
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1859 Kč
73 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento moderní sportovní hotel má jedinečný design a krásnou polohu na klidném předměstí města Bludenz a nabízí širokou škálu sportovního vyžití. Jedinečnou atmosféru hotelu Val Blu Resort Hotel Spa Sport charakterizuje světlo, barvy a průzračnost. Najdete zde vše na jednom místě: dobrodružný alpský bazén s velkým aquaparkem (2000 m²), saunu (500 m²), velký venkovní bazén a sportovní a fitness klub (950 m²) s horolezeckou stěnou. K dispozici jsou též konferenční místnosti, zařízení pro sportovní medicínu a podzemní parkoviště. Výzdobě interiéru dominuje minimalistický design, přírodní materiály a inovativní architektonický koncept v kombinaci s krásným výhledem na okolní hory. Hotelové barvy modrá, červená a žlutá jsou všudypřítomné. Mezi kulinářská pravidla v hotelu patří rychlost a jednoduchost. Kromě vynikajících salátů se v hotelu Val Blu pdávají nejrůznější speciality, stejně jako řízek, těstoviny a lehké občerstvení. Ve městě Bludenz a okolí jsou k dispozici mnohé sportovní a rekreační aktivity, od golfu, přes turistiku až po cykloturistiku v létě a všechny druhy zimních sportů.


Důležité informace

V tomto objektu budou probíhat rekonstrukční práce od po, 21. listopadu 2016 do út, 01. srpna 2017. Je možné, že během tohoto období může hosty rušit hluk a některá hotelová zařízení a služby nebudou k dispozici.

Zajímavosti v okolí

Braz bei Bludenz7 kmBraz bei Bludenz golf
Mellau22 kmMellau lyžování
Gaschurn25 kmGaschurn wellness
Götzis25 kmGötzis desetiboj
Hohenems26 kmHohenems Rakousko
Dornbirn30 kmDornbirn Vorarlberg
Sankt Anton am Arlberg34 kmSankt Anton am Arlberg
Sibratsgfäll34 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Galtür35 kmGaltür Alpinarium
Pettneu am Arlberg38 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
zobrazit vše
Bregenz39 kmBregenz Festspielhaus
Hörbranz45 kmHörbranz Hotel Bauer
Lindau / Bodamské jezero46 kmLindau Bodamské jezero
 
 
facebook g+ twitter