Evropa > Rakousko > Tyrolsko > Schwaz okres > Finkenberg > Ferienhotel Aussicht

Informace o Ferienhotel Aussicht

Vítáme Vás na stránce Ferienhotel Aussicht na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ferienhotel Aussicht, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ferienhotel Aussicht, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ferienhotel Aussicht.

  • Ferienhotel Aussicht

Ferienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - HotelyFerienhotel Aussicht Finkenberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ferienhotel Aussicht
Ulice:  Dornau 306
Město:  6292 Finkenberg
Okres:  Schwaz okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3434 Kč
129 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ferienhotel Aussicht, který se nachází v krásném údolí Tux, je situován ve vesnici Finkenberg, obklopené zillertalskými Alpami. Nabízí polopenzi, parkování zdarma a lázeňské centrum. Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem s výhledem na hory, vlastní koupelnou a satelitní TV. Hosté hotelu Aussicht mohou relaxovat v lázeňském centru, které zahrnuje sauny, solárium, fitness centrum a aromatické parní lázně. Vše zdarma. Na místě je také dětské hřiště a vnitřní herna. Lyžařský areál ledovce Hintertux je vzdálen 13 km od Ferienhotel Aussicht. Skibus staví přímo před hotelem a poskytuje přímý přístup k dolní stanici lyžařských vleků, která je 400 metrů od hotelu. Bežkařské trasy jsou rovněž nedaleko.

Zajímavosti v okolí

Finkenberg381 mFinkenberg Hintertux
Mayrhofen - Juns4 kmMayrhofen Juns
Tux9 kmTux Gletscher
Kolsass23 kmKolsass Weer
Schwaz24 kmSchwaz stříbrný důl
Volders25 kmVolders PORG gymnázium
Tulfes26 kmTulfes lyžování
Steinach am Brenner28 kmSteinach am Brenner lyžařské středisko
Gries am Brenner30 kmGries am Brenner penzion Alpina
Maurach31 kmMaurach Achensee
zobrazit vše
Mieders34 kmMieders horská dráha
Innsbruck35 kmInnsbruck turistika
Mutters35 kmMutters hotely
Wildschönau37 kmWildschönau lyžařský areál
Gschnitz38 kmGschnitz Tribulaun
Neustift im Stubaital40 kmNeustift im Stubaital
Hopfgarten im Brixental40 kmHopfgarten im Brixental lyžařský areál
Götzens40 kmGötzens Innsbruck
Wörgl42 kmWörgl vodní svět
Hinterriss45 kmHinterriss Gasthof Zur Post
Söll48 kmSöll bazén
Kirchberg in Tirol50 kmKirchberg in Tirol ubytování
 
 
facebook g+ twitter