Evropa > Rakousko > Dolní Rakousko > Korneuburg > Korneuburg > Hotel Schrannenhof

Informace o Hotel Schrannenhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Schrannenhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Schrannenhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Schrannenhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Schrannenhof.

  • Hotel Schrannenhof

Hotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - HotelyHotel Schrannenhof Korneuburg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Schrannenhof
Ulice:  Niedermarkt 17-19
Město:  3400 Klosterneuburg
Okres:  Korneuburg
Kraj:  Dolní Rakousko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1661 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Schrannenhof je láskyplně restaurovaný dům z 15. století v centru Klosterneuburgu s vynikajícím dopravním spojením do Vídně. Nabízí bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Slavný klosterneuburgský klášter a Sammlung Essl (sbírka moderního umění) jsou nedaleko, takže tam snadno dojdete pěšky. Autobusové a vlakové nádraží najdete přímo před hotelem. Autobusy do Vídně jezdí během dne každých 10 minut, vlaky pak každou půlhodinu. Do centra Vídně se dostanete zhruba za 25 minut. Útulná zákoutí a starobylé křížové klenby vytvářejí romantickou historickou atmosféru. Bohatá snídaně formou bufetu ve středověkém sklepení představuje ideální start do nového dne. Hotel Schrannenhof nabízí romantické pokoje s postelemi s nebesy.


Důležité informace

Upozorňujeme, že k dispozici je pouze omezený počet parkovacích míst. Informujte prosím Hotel Schrannenhof o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Klosterneuburg393 mKlosterneuburg basketbal
Vídeň12 kmVídeň vánoční trhy
Schwechat22 kmSchwechat pevnost
Brunn am Gebirge23 kmBrunn am Gebirge ubytování
Maria Enzersdorf24 kmMaria Enzersdorf ubytování
Maria Lanzendorf25 kmMaria Lanzendorf pečovatelský dům
Gramatneusiedl34 kmGramatneusiedl Hotel Maria Elisabeth
Mistelbach34 kmMistelbach an der Zaya
Altlengbach35 kmAltlengbach hotely
Bad Vöslau40 kmBad Vöslau termální lázně
zobrazit vše
Laa an der Thaya46 kmLaa an der Thaya termální lázně
Herzogenburg48 kmHerzogenburg varhany
Bruckneudorf48 kmBruckneudorf Hotel Ungarische Krone
 
 
facebook g+ twitter