Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bludenz okres > Schruns > Löwen Hotel Montafon

Informace o Löwen Hotel Montafon

Vítáme Vás na stránce Löwen Hotel Montafon na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Löwen Hotel Montafon, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Löwen Hotel Montafon, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Löwen Hotel Montafon.

  • Löwen Hotel Montafon

Löwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - HotelyLöwen Hotel Montafon Schruns - Pensionhotel - Hotely
Název:  Löwen Hotel Montafon
Ulice:  Silvrettastraße 8
Město:  6780 Schruns
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4954 Kč
194 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrunofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Löwen-Hotel se nachází v centru Schruns, v bezprostřední blízkosti vleku Hochjoch a je obklopený malebnými horami Silvretta. Má wellness centrum o rozloze 3 000 m², které lze využívat zdarma. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na panorama pohoří v údolí Montafon. Prostorné a luxusní pokoje zahrnují TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu a posezení. Hosté obdrží drink na uvítanou. Jsou zde 2 restaurace v horském stylu, které podávají rakouské a mezinárodní pokrmy, a hosté si mohou vychutnat celou řadu menu a specialit a pořádají se také tématické večery. Hosté mohou relaxovat ve velkém lázeňském areálu, který zahrnuje sauny, vířivku, krytý a venkovní bazén, parní saunu a relaxační místnost s lehátky. Na požádání si lze rezerevovat různé masáže a kosmetické procedury. Nechybí ani fitness centrum. Hosté se mohou zdarma věnovat různým outdoorovým aktivitám, jako je noční sáňkování a curling. V hotelové vstupní hale si můžete každý večer poslechnout živou hudbu. Na vyžádání mohou hosté v den příjezdu a odjezdu využít bezplatnou kyvadlovou dopravu na vlakové nádraží v Schruns. V každém ročním období nabízí Schruns širokou škálu sportovních a rekreačních možností v krásné krajině, od pěší turistiky až po všechny druhy letních a zimních sportů.

Zajímavosti v okolí

Braz bei Bludenz8 kmBraz bei Bludenz golf
Gaschurn14 kmGaschurn wellness
Galtür24 kmGaltür Alpinarium
Sankt Anton am Arlberg27 kmSankt Anton am Arlberg
Mellau31 kmMellau lyžování
Pettneu am Arlberg32 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Götzis36 kmGötzis desetiboj
Hohenems37 kmHohenems Rakousko
Dornbirn40 kmDornbirn Vorarlberg
Sibratsgfäll40 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Bregenz49 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter