Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bludenz okres > Schruns > Hotel Alpenblick

Informace o Hotel Alpenblick

Vítáme Vás na stránce Hotel Alpenblick na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Alpenblick, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Alpenblick, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Alpenblick.

  • Hotel Alpenblick

Hotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - HotelyHotel Alpenblick Schruns - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Alpenblick
Ulice:  Flurstraße 23-27
Město:  6780 Schruns
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
 

 Tento text je dostupný také v: csendefressvrunlarzh

Rychlý popis

Hotel Alpenblick se nachází v městyse Schruns, 5 minut chůze od jeho centra a vlakového i autobusového nádraží, a nabízí pokoje s balkonem a vlastní wellness centrum. Hotelové wellness centrum zahrnuje saunu, aromatickou parní saunu, solárium a relaxační část. K dispozici je také fitness centrum, stolní tenis a stolní fotbal. Hotel Alpenblick poskytuje ubytování v rustikálně zařízených pokojích s kabelovou TV včetně více než 80 programů a vstupem na balkon nebo na terasu. Na požádání je dostupná také polopenze.


Důležité informace

Upozorňujeme, že polopenzi si je třeba rezervovat ještě před příjezdem.

Zajímavosti v okolí

Braz bei Bludenz8 kmBraz bei Bludenz golf
Gaschurn14 kmGaschurn wellness
Galtür25 kmGaltür Alpinarium
Sankt Anton am Arlberg28 kmSankt Anton am Arlberg
Mellau31 kmMellau lyžování
Pettneu am Arlberg32 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Götzis35 kmGötzis desetiboj
Hohenems36 kmHohenems Rakousko
Dornbirn40 kmDornbirn Vorarlberg
Sibratsgfäll40 kmSibratsgfäll Alpenrausch
zobrazit vše
Bregenz49 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter